Svjetsko prvenstvo 2018, tenis, rukomet i sve ostalo
By Ko-ometator
#110790 Napravi Koeman od Holandije opet silu a kad pogledas na papiru uopste nemaju neka imena a ocitali su lekciju fudbala i nemackoj i francuskoj. I veceras je sve moguce iako se igra u nemackoj, jaka kvota na Holandjane a mozda najsigurnije 3+ odigrati tu...
By Ko-ometator
#110812 Nek ti je sretno. Ekstra kvota. Ja cu na golove tu da igram i da iskombinujem sa dancima kec i golovi mozda ceska i slovacka gg ili norvezani mada mala mi je to kvota iako je kipar u pitanju igra se tamo...
By Ko-ometator
#112146 Veceras Liga Sampiona. Real gostuje Romi na Olimpiku. Real je za vikend izgubio od Eibara u gostima 3-0, ekipa koju je letos napustio Zidan i Ronaldo nisu ni senka onog tima koji je harao zadnjih nekoliko godina evropom. Kvota na Romu 3.15 a dupla sansa 1.70 u Maxbet. Iako je Real dobio prvi susret u grupi 3-0 u madridu a i Roma je izgubila pre par dana ligaski okrsaj u Udinezeu 1-0 nema sumnje da su igrali tu utakmicu sa ovim okrsajem u mislima, ja ocekujem ovde da izginu protiv ovakvog Reala i na svom Olimpiku ostvare pozitivan rezultat a sa ovakvim kvotama vredi pokusati svakako verujem da Roma nece izgubiti ovu utakmicu... Pogotovo jer pobednik ove utakmice osigurava prolaz u drugu fazu takmicenja (obe ekipe po 9 poena iz 4 utakmice). Mada nikom ne gori pod nogama jer treci CSKA (gostuje Realu u zadnjem kolu grupne faze) ima tek 4 boda dok cetvrti Plzen ima samo 1 (docekuje Romu). Znaci pobednik ovde osigurava prvo mesto u grupi... Romi nece nedostajati motivacije a u Realu niko ne zna kakvo je stanje u glavama igraca. Po nekoj logici na osnovu svega ovoga trebalo bi obe ekipe da udju napadacki u utakmicu ali ja ocekujem agresivnog domacina i borbu za svaku loptu.