Svjetsko prvenstvo 2018, tenis, rukomet i sve ostalo
By Chief
#112150 Utakmice Spanske lige i Lige Sampiona nisu isto...jedan podatak zadnje dve godine i Real i Barsa kiksnu uvek oba tima u istom kolu...to vec dugo pratim samo to i mnogo je cudno...Real je ocekivao da Barsa ima tezak susret uvece i mozda je bio nameran kiks...ali pogledaj utakmice Spanske lige i videces da oba tima kiksnu u istom kolu.
By Ko-ometator
#112163 Slazem se i hvala ti za taj podatak ali rekoh, Real je u krizi ove sezone, otpustili su trenera, Solari je privremeno preuzeo funkciju ocigledno i mislim da ova kvota na Romu ima veliki value po meni. 1x pogotovo sa kvotom 1.7 na domacina da ne izgubi pred svojom publikom na Olimpiku svi znamo da ce biti atmosfera protiv Reala sjajna...
By Ko-ometator
#112406 Danas dosta utakmica u Ligi Evrope. Najprivlacniji parovi Zenit - Kopenhagen 1.7 kvota na domacina, Spartak Moskva - Rapid Bec 1.65 na domacina. Medjutim par koji posebno privlaci paznju je okrsaj dva Red Bul-a. Salzburg - Leipzig. “Bratski” klubovi, tj u istom vlasnistvu. Lajpcigu je jako potrebna pobeda da bi prosli dalje dok je salzburg osigurao vec prvo mesto sa maksimalnih 4 pobede i 12 bodova iz 4 utakmice. Verujem da ce se danas mnogi zaletiti sa kladjenjem na goste jer se ocekuje kao sklanjalica domacina i bas zbog toga nebi preporucio fiks jer ce sigurno svi gledati ovi utakmicu kroz prizmu “sumnjicave” kao i sama UEFA. Salzburg nema za sta da cuva i odmara igrace jer su u austriji usamljeni na vrhu tabele i verujem da ce izvesti isto najjaci sastav jer su im ovo utakmice za dokazivanje. Ja sam ovde igrao na golove. Salzburg je u nemackoj pobedio 3-2. Golove znaju da daju a i da primaju, Lajpcig isto tako, a i kod njih nema mesta kalkulisanju vec napad od starta. GG 1.50 a kombinacija gg i 3+ 1.70. Sve kvote su maxbet.