Najjača košarkaška liga na svijetu i naša specijalnost :mrgreen:
By Miki28
#107595 Ne znam koga da pratis, ja to ne koristim ali to ne znaci da drugi trebaju isto tako.

Dosta ljidi ovdje igra svojim parama i pokusava da pomogne ljudima iz najbolje namjere i sa takvim ljudima se i moze prodiskutovati ovdje
By UcenikBGD
Miki28 wrote:Maxbet izbacuje igraca iz ponude 10 min prije pocetka tog meca na kojem igrac nastupa.

Ma tek ćemo se nervirati zbog jajarenja lokalnih kladionica i ograničenja smanjenja itd.
Uvek se iznova i izniva čudim koliko oni mogu da budu jajare!!!
By UcenikBGD
UcenikBGD wrote:
Miki28 wrote:Maxbet izbacuje igraca iz ponude 10 min prije pocetka tog meca na kojem igrac nastupa.

Ma tek ćemo se nervirati zbog jajarenja lokalnih kladionica i ograničenja smanjenja itd.

Uplatim 2000dinara na 1,85 kvotu i oni je smanje na 1,75!!! Dobitakod 3700 mi smanje na 3500 DINARA!!! Ne eura nego DINARA! E sada uđem u lokal npr.balkanbeta u centru koji sav sjaji šljašti od luksuza,svetala,aparata, ruleta, riba koje se šetkaju utegnute i jebi me, ako lokal ne vredi sve ukupn par stotina hiljada evra i tako to, a oni me šibicare i vaćare za 200dinara POTENCIJALNOG dobitka, iliti oko 1,6 evra!!! Pa ko je tu lud?
By Miki28
UcenikBGD wrote:

Ma smijesni su mi.
Dno dna potez
By Miki28
nbaspecialtips wrote:Ja kad sam kontaktirao zadnji put wwin oko nba igraca, rekli su da nikad nece maketi onaj limit. Jel neko mozda nacuo neke promjene?

Sudeci po igracima iz Evrope prethidnih dana ne bih rekao.
By UcenikBGD
nbaspecialtips wrote:ne bi bilo tog luksuza da ne sitnicare... nadaju se ovima sto igraju kvote 40 za euro.. po par puta dnevno

Ma igram ja i po 100e singlove nije u tome stvar, ne smanje oni kvotu sa 1,85 na 1,75 odma i svima, pa bi reko ok, čekaju neku uplatu od tih pomenutih 40e ili 100e itd, oni rade od slucaja do slucaja i od tiketa do tiketa. Ja uplatim tiket sa 5 parova i kvota je 1,85 na igrača, tog istog minut posle uplatim singl za npr 1000dinara i on mi smanji kvotu na 1,80, grebe se za 50 DINARA!!!! Gospode Bože! A onda opet kad uplatim tog igrača na tiket od 6 parova ili 4 para bude kvota 1,85??!! O tome pričam.

PS: O kom Limitu je reš na bwinu što pominjete, nisam u toku, ne igram tamo