Najjača košarkaška liga na svijetu i naša specijalnost :mrgreen:

Biraju se 3 narodna predstavnika

8
9%
15
17%
15
17%
10
11%
13
15%
14
16%
5
6%
7
8%
By nbaspecialtips
#109622 Sta od cega zaradjuje? :D Da nije mozda od kladjenja? Covjek tezka milijardu dolara namjesta svoje poene da bi mogao odigrat 50e u mozzartu, a dogovori se s kuzmom da bi mogao pasti duble.

Kao i svaki put, NE MOZES porediti 99% oklada sa 0.005% trzista. Tamo gotovo da NE POSTOJI ovakav tip kladjenja, a ovdje gdje posotji realno ne mozes igrat ivse od 50e po singlu u prosjeku. I kakva je veza ako je kladionica sponzor? Kao da to igra veliku ulogu, kad bi namjestali onda NE BI bila sponzor da ne bude sumnjivo. Pa valjda je logicno jebe mu
By miloske82
#109623 Gde ne postoji,ti si u velikoj zabludi,derozan,james,durant,harden,davis,leonard,booker,embild,georgge svi sem glupka koji na silu dosli su under,sve grane 25.5+ i orve violine ekipe,ajd ti sad daj mi analizu.veruj ti u svoje idole ja samo gledam profit i zabole me stojko kako ce igrati
By nbaspecialtips
#109624 Druze, u americi se klade ljudi direktno jedni protiv drugih, i to kladionica oporezuje. Uopste nije isti sistem kladjenja kao kod nas da ti ides protiv kladionice i da kladionica moze otic u minus. U Americi kladionica NE IDE u minus, jer imaju malu, ali sigurno lovu od svake oklade.

Zato je gotovo nemoguce se kladiti na igrace, jer da bi danas odigrao WCSa over 14,5 po kvoti oko 1.9 morale bi postojati oklade iste jacine na under 14,5. Od toga nema nista.

Embiid se ocekivao kao under, Booker public bet bez ikakvog pokrica, Harden je KRIMINALAN ne samo veceras (eto vcrs ce on probit jer je u katastrofalnoj formi), ostalo blowouti. I kakvim teorijama zavjere ti pricas.

Eno ja sam objavio 6 singlova tamo, kako da je to proslo (izuzev Hielda)? Eto James Harden je ostao under da bi tebe sjebo za 10e (toliko ni striptizeti ne daje da se ne sramoti).
By miloske82
#109626 Evo kako objasniti da jedan vidmar koji igra tursku ligu na ep u polufinalu da gasolu 12 poena,a ondra za trece mesto mozgov koji neznam ni gde je a i kad je igrao nba bolje da nije da istom tom cuvenom defanzivcu 14 poena i onda dodje mukica embild jadan ne moze 14 dati ipak je on slabasan za gasola.

Isto ko i za povrede kao nece igrati boli ga kurac pa odjednom zaigra,ili kao povredjen ne igra dve nedelje a nije mu nista.ja 30 godina treniram uz sitne povrede i nisam pravio duze od nedelju dana pauzu,od toga dzudo 17 godina i nema teorijske sanse da vise treniraju od mene,i znam gomilu ljudi izvrne zglob na basketu malo razmrda i nastavi.
By nbaspecialtips
#109628 "nema teorijske sanse da vise treniraju od mene" Jedan Milos tvrdi da NBA igraci svi treniraju manje od njega... J sam idiot sto sam uopste zapoceo raspravu.

Ovo za Gasola- jel ti mislis ako je Gasol na centru, da ce buvaklni SVAKI centar koji ide na njega da ostaje u underu? Znaci 100% ljudi koji idu na Gasola da ostanu u underu.. To je cist DEBILIZAM. Ako je sansa 50-50 da ce neko preci granicu, onda tu Gasol dolazi kao (za tog igraca) negatini uticaj na over, pa over vise nije 50 nego je samo 30%. 30% je skoro da svaki treci centar protiv Gasola ide u over sto je sasvim realno i gdje je problem tu?

"Ne ide onako kako sam ja zamislio, mora da je namjesteno da mi izbiju novac iz dzepa"

EDIT: I zaboravih... to za povrede, izostanke, taktike... kao tu je sve za kladionice, nema teorije da su neki igraci stvarno GTD i da se ceka zagrijavanje i nema bas nikakve sanse da su u pitanju mind games, i poigravanja izmedju trenera (jer svakako je drugacije ako se pripremis za jedan tim a igras protiv posve drugacijeg)
By ahmony
ahmony wrote:Lenard 25,5 manje, njuyork ide na izlet predobrom torontu koji moze to rijesit bez pretjerane snage kawaja

Kanter 15,5 manje

Middleton 17,5 grana manja za 3,4 poena u odnosu na proslu sezonu jer stvarno svi igraju odlicno, protiv klipersa se ocekuje mnogo poena i dobra tekma pa vidim middletona na 20+

Po meni uz lenarda najbolji par nocas embiid 27,5 manje, sinoc igrali produzetke u reketu ga ceka gasol, spor tempo igre itd.

3/4

Steta middleton udje u problem s faulima
By miloske82
#109632 Pa ja sam dao prekjuce nba 4/4 evropu 2/2,i juce nba 3/3 i evropu 1/1.ukupno od 4.10 kad sam prvi postavio tip za sezonu u stari post pa do danas ima.na.forumu 35/49 od toga evropa 16/21 i nba 19/28 sto dodje oko 71% i to sve.bez ijedne analize nego pukom pretpostavkom.evo otvoreno kazem pa nek me.banuju zauvek svaka naoisana analiza je sviranje kurcu,kakvi gasoli,lebroni,i taj tvoj hild banan.da treniram vise od njih jer ako on vecinu vremena provodi u avionu uz svu negu koju ima i umoran zbog pola sata, a ja se krljam sa drugima,gruvam u tertetani po sat i po,odigram po 7 basketa i ne ja nego i svi vi ste igrali po gomilu ratnickog basketa i rekli uvek ma ajde jos jedan,a onda dodje neki nba "star "i rest ne moze igra usinuo djoku.