Najjača košarkaška liga na svijetu i naša specijalnost :mrgreen:
By Jackthetriper16
nbaspecialtips wrote:dal ce t johnson poceti??? Margina 8,5 na betfairu a nema dragica i ellingtona.. zadnji put kad su obojica bili OUT Johnson igrao 35 minuta..

Pa ko bi startao,sem njega Wade.
A za Olinika ako mu verujes da ce da pogodi 4 trojke onda je +,lik se ubacio da je Elington od kako su ovog prebacili u startere ,samo trojke mlati :lol: Protiv Orlanda +8 ispalio sigurno.
By nbaspecialtips
Jackthetriper16 wrote:
nbaspecialtips wrote:dal ce t johnson poceti??? Margina 8,5 na betfairu a nema dragica i ellingtona.. zadnji put kad su obojica bili OUT Johnson igrao 35 minuta..

Pa ko bi startao,sem njega Wade.
A za Olinika ako mu verujes da ce da pogodi 4 trojke onda je +,lik se ubacio da je Elington od kako su ovog prebacili u startere ,samo trojke mlati :lol: Protiv Orlanda +8 ispalio sigurno.

Pa nez koliko si pratio Majami.. ono jedno vrijeme su ga mislili izbacit iz pocetnog sastava iako su imali probleme sa povredama jer je bio dosta los..

Evo npr sad ga lab drzi na klupi, i predvidjaju da ce Miami krenut sad Winslowom, Richardsonom, Gruderom, karate johnsonom i adebayom... Po njima on ne pocinje...

E sad, ja sam odigrao 3u na 8,5 jer ipak mislim da ce njega stavit na keca, a Winslow ce uci sa klupe, pa bi mogli oni odigrat onu svoju rotaciju gdje bi richardson izaso posle 6 minuta, a onda usao 3 minute nakong toga umjesto Johnsona koji bi igrao tih prethodnih 9 minuta na PG