Europska košarka u svim oblicima. Sve lige, sva natjecanja
By marko123
miloske82 wrote:Luka zićbo 16.5-
goga bitadze 18.5-

Edit: pinn bet

Na osnovu cega si zakljucio da ce dva najbolja igraca obje ekipe da dodju ispod prosjeka? Mislim lagano je proslo pa me zanima... :)
By miloske82
marko123 wrote:
miloske82 wrote:Luka zićbo 16.5-
goga bitadze 18.5-

Edit: pinn bet

Na osnovu cega si zakljucio da ce dva najbolja igraca obje ekipe da dodju ispod prosjeka? Mislim lagano je proslo pa me zanima... :)

Isto ko zupcic sinoc tako i ta dvojica,ja samo igram under ko prati vec me i smatraju za budalom na forumu,a kako sam ih izabrao ba zar mislis da jedan luka bozic i bitadze sklon faulovima vrede tu granicu,ako je neki igrac zaredjao sa overima i digao sebi granicu normalno da mora da padne nekad.
By UcenikBGD
#109642 Goga Bitadze vredi znaš koju granicu??? Nebo! Nebo mu je granica!!! Zapamti dobro to!!! Goga Bitadze je Miškov novi Nikola Jokić!!! Dončić Bitadze i Jokić će biti 3 najbolja Evropljanina u Nba uskoro!! Zapamti dobro Učenikove reči
By marko123
#109644 Mislim da si u pravu generalno da moraju da podbace jednom u par utakmica, vazi i za nba.
Tip dana aba liga mornar - buducnost 1 kvota 2.7. Igram najprije zbog velike kvote jer po meni su pretjerali sa ovom kvotom. Mornar dobro igra, buducnost u velikoj krizi... Inace izmedju ova dva kluba vlada velika netrpeljivost, Mornar protiv Buducnosti daje 200% svojih mogucnosti. Znaju da ih pobijede i kad su u najvecoj formi. Tako su prosle godine osvojili sampionat CG, u finalu na 3 pobjede dobili Buducnost. Buducnost gora ove godine nego prosle, Mornar jaci a danas im debituje Bobi Braun pa mozete pokusat i Vranjes 13.5 minus jer ce vjerovatno zbog dolaska Brauna imat manju minutazu. A granica je ionako ozbiljna.