Europska košarka u svim oblicima. Sve lige, sva natjecanja
By Alexey35
lovac wrote:odigrala braća pavićevići wallera minus, trljaju ruke

Ima cetiri licne zato samo sedam minuta u igri. Nema ovde price o lakoj zaradi kad je Mornar zakovan za dno. Pare se prave u Eurokupu gde niko nista ne ocekuje od njih pa ima prostora za mahinacije.
By treca smena
Alexey35 wrote:
lovac wrote:odigrala braća pavićevići wallera minus, trljaju ruke

Ima cetiri licne zato samo sedam minuta u igri. Nema ovde price o lakoj zaradi kad je Mornar zakovan za dno. Pare se prave u Eurokupu gde niko nista ne ocekuje od njih pa ima prostora za mahinacije.

Sve je uredu bruda ali si ti video kako je on napravio licne, pa cetvrta licna je tako namerno napravljena da se iz aviona vidi. Tacno se videlo da ne zeli da igra. A sto se tice brace iz Bara to se zna sta rade.
Gledaj meni je jedan od boljih drugara igrao profi basket i veruj mi to je takva muljavina da neverujes.
Pa Todorovic exPartizan svi znaju sta je radio.

@ Chief
Steta sto nije dosao i Zupcic ali on je ispucao i izveo mali broj bacanja.

@Rudy5

Bruda ako mozes ti ili bilo ko da postavi link da pogledam snimak Zenita od danas zanima me. Trazio sam na YT ali nista nema
By treca smena
#113463 ABA

Zvezda- Zadar

Ovde ocekujem pobedu Zvezde od 20 tak razlike. Idem da gledam uzivo i nista ne bih ja dirao od igraca danas u Zvezdi. Tacno je neko mora da koseve ali danas ocekujem za pocetak da vidim ko ce igrati. Mislim da je ovo utakmica gde Covic moze da igra 25+ i gde moze da se da sansa domacim snagama. Mada po nekim informacijama koje imam Nenadic i Covic su lakse povredjeni i ako je tako drugog plaja ce igrati ne znam stvarno ko. Davidovac je igrao pleja ali kod Tomica to retko igra, znaci mozda da dele minute on i Baron na drugom pleju. Sto se tice ispod kosa tu Zvezda ima dominaciju potpunu, sta vise nadam se Smorisi i Fayeu vise zbog konstitucije visokih Zadra.
Posto u ponudi imaju standardni igraci bez domacih ja to preskacem. Evo da ima u ponudi odigrao bih Keselja( u prijateljskoj pre nekoliko dana dao 28 poena protiv FMP) Dobrica, Davidovca, Smorisu....ali posto nema preskacem. Granice na Ojo od 7.5 i MatoriGrk 8.5 su mi mozda ono skroz tu nategnute, sa druge strane Svaba ce dobiti svoje minute i 9.5 je dostizno. Baron je na 11.5 sto je smesna granica za njega ali opet ocekujem odmor njega i Reglanda ako budu mogli, da igraju Tatin Sin i Nenada.
Sto se Zadra tice sta da se kaze oni su ocajni otisao Ovaj crnac i sada ce Basic sam da organizuje. Video sam Luku Bozica na 13.5 u maxbettu on im je najbolji igrac daje otprilike 14.6 po mecu.
Mario Little mozda nije los izbor na 12.5 (max) covek sutira ocajno ali sutira i igra u proseku 30minuta po mecu.
Mozda sam najblizi da odigram da ce obe ekipe dati preko 35 u prvo poluvremenu. Juce su trazili da zadar daje 15 poena u prvoj cetvrtini danas su digli na 17, samo mozda zbog toga.
Zvezda igra dobro prvu cetvrtinu ali granica od 22 je nategnuta iskreno prelazimo mi to, ali samo ako Zadar udje u Bonus.
Sa druge strane nasao sam na 156 over (kvota 1.4 pinn) mozda to nije lose. Mada u svim slucajevima overa Zadar mora da predje 70poena a granice su tu negde od 72-74 poena za njih.
Najverovatnije cu odigrati nesto za svoju dusu ali nista da se zaletim.
By Ko-ometator
#113468 Ljudi +14.5 u socceru hendikep na Gran Canariu protiv Reala. Mislim da to vredi probati. Igrali su skoro bilo je 13 razlike za Real isto u madridu... takodje u toj utakmici Rendolf iz reala i Stroberi iz Gran canarije su zavrsili utakmicu sa po 20 koseva. U sokeru vidim na 11.5 granice...
By yoldza
#113469 Koliko vi "evropljani konkretnije pisete" u minusu ste sa informacijama ali zato utak se igraju da ne morate piti Red bull :) i po citavu noc zvernjati :)...ja sam reginalda 11.5 over ko ga j...inace svaka vast za Ovog zvezdasa mada bih vise volio da voli pravi Košarkaški klub ;)
By Alexey35
#113474 Basic ne organizuje nista u igri Zadra, to je igrac sa jakom skormnom ulogom. Angazovan je Von koji je prethodne ili pre dve godine bio u Partizanu za tu poziciju, debitovao je protiv Buducnosti. Takodje ako bude igrao i Dasic, mada ne verujem, tesko ce u tom slucaju Mario Litl moci da divlja jer ova dvojica nisu tipovi igraca koji ce gledati kako nekao divlja, a oni samo da mu dodaju.