Najjača košarkaška liga na svijetu i naša specijalnost :mrgreen:

Da li kokodrila treba izbacit sa foruma

4
15%
0
N/A
1
4%
0
N/A
5
19%
11
42%
5
19%
By Ko-ometator
UcenikBGD wrote:
No.1 wrote:Donvajse je super tipovao jedan dobar period,posle svadje sa debilima i cao.

Nisi upravu. On je poceo da se proserava, tipa ja sam admin dugo na forumu i ko god kaze nesto protiv lebrona ban. Banovao je na desetine ljudi i na zalbe nekih je govorio severna koreja, pa sta, neka je u fazonu moze mi se, ja sam glavni. Otvorio je posle svoj blog ali je propao. On je pogadjao na pocetku kad klade nisu pratile i korigovale granice. Lupi over nekog stara i prst u uvo. Posle kada je postalo teze za igru nista nije pogadjao. Samo stavljao lebron over i padao skoro svaki tip. Ko mu prigovori da igra samo starove over dovijao ban. Bas loš lik postao tada.

Covek voli LeBrona :-) sto je to tebi strano sto bi neko da cenzurise neistomisljenike :-) ja sam po tebi vlasnik MaxBeta licno :-) jer sam se par puta javio sa boljim granicama od ponudjenih u nekim analizama :-)
By baja papaja
#112805 Ludim raspravama nikad kraja. :)
Lilard 26.5 pinakl Demar 22.5 mislim mocart i pinakl ako neko igra.

Ja sam pored nekih ovde vec recenih Barnsa over na 18 u mocartu i 17 u bet365 i pra 23.5 u bet365. Ne znam ima li smisla ovo pisati jer ne znam koje su granice sada ali prva je napadacka opcija u ekipi imace preko 15 suteva veceras uz 5plus slobodnjaka sto je dovoljno da prebaci ovu granicu. Potrland je medju losijima u ligi po branjenju pf pozicije Aminu ce tesko zaustaviti Barnsa koji je ove sezone nalozen vise nego prosle. Ima najpovoljniji matchup u ovoj utakmici i verujem da ce to iskorisiti. Imace i vise od 5 skokova, mozda i 1 2 asistencije sto je uz 20 poena dovoljno da sve prebaci.
By Darko1987
#112806 Image
Josh Richardson (MIA) 18,5 over @1,72 Bet365

18,5 granica na momka koji je zadnji mjesec dana na prosjeku od 21pts po meču??! Zadnja tekma protiv Utah totalni shooting slump (4/16, 2/6 3P) i opet je izgurao na 16 poena... :roll: Ja sam ovo još jutros odigrao na @2,00 kvotu u Betfair, ali pošto su me oni limitirali još sam to pogurao na Bet365 po ovoj nešto manjoj kvoti, ali margina je bitna.

Heat večeras igra derbi Jugoistočne Divizije protiv Magic-a, trebala bi to biti jako izjednačena tekma, možda i na jednu loptu, baš kao što je bio i prvi ovosezonski susret. Dragon je i večeras out, James Johnson i McGruder su Q, pitanje je hoće li nastupiti večeras, ali ključno je da je Goran i dalje van stroja, tako da lopta ide u ruke J Rich-a. U tom pomenutom okršaju sa otvaranja sezone gdje je Heat izgubio 104:101 Josh je za 38 minuta zabio 21pts uz šut 8/21!!!

Na zadnjih 5 tekmi u svim je bio preko ove margine izuzmemo li zadnji meč iako je evidentno da ga ne ide, da se opasno muči sa procentima šuta, ali on forsira i ne obazire se mnogo. Večeras idealna prilika da se max razigra, matchup Augustin&Fournier, ma ni jedan nemaju šta tražiti, može igrati leđima, napasti prodorom, Vučko nije neki rim protector, sve ovo napominjem jer šut spolja ne ide, večeras može poentirati kako želi, ali ja se nadam da će i šut krenuti, važno je da on samo ostane agresivan.

Heat malo slabije krenuo u sezonu, polako hvataju ritam, zadnje 2 tekme kući dobili
New Orleans i Utah, ako žele u doigravanje moraju igrati dobro u kontinuitetu, očekujem da i večeras nastave pobjednički niz. Od Josh-a očekujem da maksimalno siluje loptu, možda treba sačekati info oko ovih potencijalnih izostanaka (moje mišljenje je da McGruder neće igrati), a to bi trebalo značiti još veće ovlasti, 37-39 min, 17-20 šuteva, 4-5 penala, prva napadačka opcija out, jako povoljan matchup, divizijski derbi, ma svi uslovi za over su tu, on i sa 35% šuta večeras ide u over.

Edit:
FantasyLabs NBA
‏James Johnson (illness) will play Tuesday.
Rodney McGruder (ankle) a game-time decision Tuesday.
By LosPollosHermanos
Darko1987 wrote:Image

18,5 granica na momka koji je zadnji mjesec dana na prosjeku od 21pts po meču??! Zadnja tekma protiv Utah totalni shooting slump (4/16, 2/6 3P) i opet je izgurao na 16 poena... :roll: Ja sam ovo još jutros odigrao na @2,00 kvotu u Betfair, ali pošto su me oni limitirali još sam to pogurao na Bet365 po ovoj nešto manjoj kvoti, ali margina je bitna.

Heat večeras igra derbi Jugoistočne Divizije protiv Magic-a, trebala bi to biti jako izjednačena tekma, možda i na jednu loptu, baš kao što je bio i prvi ovosezonski susret. Dragon je i večeras out, James Johnson i McGruder su Q, pitanje je hoće li nastupiti večeras, ali ključno je da je Goran i dalje van stroja, tako da lopta ide u ruke J Rich-a. U tom pomenutom okršaju sa otvaranja sezone gdje je Heat izgubio 104:101 Josh je za 38 minuta zabio 21pts uz šut 8/21!!!

Na zadnjih 5 tekmi u svim je bio preko ove margine izuzmemo li zadnji meč iako je evidentno da ga ne ide, da se opasno muči sa procentima šuta, ali on forsira i ne obazire se mnogo. Večeras idealna prilika da se max razigra, matchup Augustin&Fournier, ma ni jedan nemaju šta tražiti, može igrati leđima, napasti prodorom, Vučko nije neki rim protector, sve ovo napominjem jer šut spolja ne ide, večeras može poentirati kako želi, ali ja se nadam da će i šut krenuti, važno je da on samo ostane agresivan.

Heat malo slabije krenuo u sezonu, polako hvataju ritam, zadnje 2 tekme kući dobili
New Orleans i Utah, ako žele u doigravanje moraju igrati dobro u kontinuitetu, očekujem da i večeras nastave pobjednički niz. Od Josh-a očekujem da maksimalno siluje loptu, možda treba sačekati info oko ovih potencijalnih izostanaka (moje mišljenje je da McGruder neće igrati), a to bi trebalo značiti još veće ovlasti, 37-39 min, 17-20 šuteva, 4-5 penala, prva napadačka opcija out, jako povoljan matchup, divizijski derbi, ma svi uslovi za over su tu, on i sa 35% šuta večeras ide u over.

Edit:
FantasyLabs NBA
‏James Johnson (illness) will play Tuesday.
Rodney McGruder (ankle) a game-time decision Tuesday.

I Tajler se vraca
By Darko1987
LosPollosHermanos wrote:
Darko1987 wrote:Image

I Tajler se vraca

Ma on nije uopšte bitan, ja pick baziram na izostanku Dragona, jer dok je on out Rich je alfa i omega u ekipi. Hasan u lošoj formi, Wade varira sa minutažom, ostali nisu konstantni, dok je Dragić out ja ga na 18,5 igram over pa sve da je i Leonard na njemu... :roll: :mrgreen:
By nbaspecialtips
#112811 richardson je alfa i omega i kad je dragon tu... on cuva najjace protivnike, on uzima najvise suteva :P

Mada, na losem je glasu u majamiju, to je juznjacka drzava a richardson je za Trumpa! Svkao malo nabaca ciglid ovoljno da naprave onaj zid izmedju amerike i meksika