Nogomet, tenis, hokej, rukomet itd.
By Chief
#127256 Struf Grk pobeda Struf soker 3.90
ovde nizi ulog
Po meni ovo vredi probati u proslom mecu se izvuko jer Fucovic je ocajno servirao u bitnim gemovima i na brejk lopte je imao bas srece da pogodi nesto neverevatno...Struf ima dobar servis voli najvise da igra na sljaci protiv Dimitrova kad je izgubio odigrao je mnogo dobro tako da je u dobroj formi dobio je Gofana mislim i da danas ima svoje sanse u ovom mecu.
By Zava
#127258 Nadal-Ferer tacan broj setova 3

Oprostaj Ferera od aktivnog igranja sigurno ce pruziti spektakl od meca sa svojim dugogodisnjim prijateljem koji se juce iznenadjujuce mucio sa Majerom..za hrabrije pobeda Ferera po kvoti 4,70 :D
By Pulpito
#127259 Za probati:

Nadal - Ferer 2 6.25

Rafa nije u najboljoj formi na svojoj omiljenoj podlozi, bar na startu sezone na istoj. Ferer igra svoje poslednje meceve i turnire u karijeri i nije retkost da igraci pred kraj izvuku cudesne udarce i sa nekim velikim skalpom odu u penziju. Ferer ovo moze da dobije.
By Chief
#127270 Tim Pelja pobeda Pelja 3.55 soker kladionica
Pelja igra u formi zivota dok Tim jos nije u pravoj formi tek ulazi polako u formu ove sezone ne igra nesto dobro
Mislim da Pelja svakako ima svoje sanse danas u ovom mecu..Pelja ima igru i dobar frohend da natera Tima da danas igra vise bekhend i gresi iz tog udarca to je ukrtako
By Chief
#127278 Kakav dan tenisa ...
Prvi mec Krajinovic Borna drugi set Krajinovic na 3 3 cist udarac za 3 brejk lopte masi jer Borna je odigrao u stilu Monfisa kao vratio i stao i posle trcao za lopticom..na 5 4 za Bornu sudija sudi aut Borna se buni sudija nece da ode ni da pogleda trag lopte i onda Borna trazi da reaguje supervizor u tom trenutku Krajinovic ispada smeker i brise trag da bi se ponistio poen i daje poen Borni sto.je moglo da ga kosta seta...
Drugi mec Vekic treci set devojka ima 5 1 i servis na 30 nista za nju i Osaka se vraca u mec posle toga i dobija u taj brejku...Osaka postaje opasna i na sljaci gde je prosle godine imala slabije rezultate tu sam uhvatio 5.10 kvotu na nju..
I zadnji mec Tim Pelja super tenis napet prvi set dobra igra oba tenisera ali Tim vraca sve zivo konacno je smirio bekhend i slajsa sve vise tim udarcem tako da cekam sutra kvote sa Nadalom mislim da ima sanse makar za set jer Nadal bas i ne blista..ali ipak je rizik to jer Nadal kad treba je najbolji kao sto je danas Tim odigrao vrhunski mec...i zna se da on tesko ponavlja dva ekstra meca .