Nogomet, tenis, hokej, rukomet itd.
By Gurovic15
Gurovic15 wrote:Dublovi
Borusia daje 2+
Salzburg-Liverpooll GG3+
1.81

Chelsea 1
Preston-Fulham GG
1.98

Tiket
Preston-Fulham 2+
Borusia 1
Chelsea 1
Salz-Liver 3+
Darusafaka 1
Vive Kelce hendi 7.5+
kvota 6.04

Da rezimiram
Prvi dubl pad Salzburg bez gola,mada cudno kako nije jos u 1pol to doslo
Drugi dubl dosao
Tiket
pali Salzburg,Darusafaka i hendi na Kelce(7 golova razlike tj. 1 gol nedostajao)
Evo od svih danasnjih utakmica po meni sigurice su bile Chelsea,Dortmund daje 2+ i Napoli(kojeg nisam postavio ovde ),cim se igraju neke vece igre,tj kvote sanse za pad mnogo veci
By Gurovic15
#128551 Nekoliko zanimljivosti:
Olimp-Czv dva kluba koja su povezana(reklo bi se bratska),u prvom mecu odigrali i prelaz gde je Zvezda u prvom pol imala 2 suta dok u drugom 18 dakle kao da je Olimp stao...Olimpijakosu veceras samo pobeda znaci prolaz u LEvrope,kuci su dali i Bajernu i Totenhemu po dva gola tako da po pravilu bi trebali i danas...opet Zvezda ce zeleti da se oprosti i odigra najbolje sto moze posle vise nego tri teska poraza tako da mislim a i oni mogu do gola...ocekuje se pobeda domacina uz golove
Dinamo-Man Sity gost je dosao i po izjavi Pepa igrace u jakoj postavi a onda Dinamo tesko da moze i do boda
Atletiko Madrid-Lok M domacinu potrebna pobeda,gost vec ispao...Atletiko mnogo jaci i ocekuje se trijumf
Bayern-Totenhem domacin u seriji od dva poraza posle pobede nad Zvezdom i to ce zeleti sigurno da prekinu,u poslednjih 5 svi mecevi su isli 3 ili vise gola...gost sa Murinjom na klupi zanimljivo od kada je dosao(5 utakmica) takodje svi mecevi su isli 3 ili vise gola...u Londonu neverovatnih 9 golova pa se i ovde ocekuje goleada....
By Gurovic15
Gurovic15 wrote:Nekoliko zanimljivosti:
Olimp-Czv dva kluba koja su povezana(reklo bi se bratska),u prvom mecu odigrali i prelaz gde je Zvezda u prvom pol imala 2 suta dok u drugom 18 dakle kao da je Olimp stao...Olimpijakosu veceras samo pobeda znaci prolaz u LEvrope,kuci su dali i Bajernu i Totenhemu po dva gola tako da po pravilu bi trebali i danas...opet Zvezda ce zeleti da se oprosti i odigra najbolje sto moze posle vise nego tri teska poraza tako da mislim a i oni mogu do gola...ocekuje se pobeda domacina uz golove
Dinamo-Man Sity gost je dosao i po izjavi Pepa igrace u jakoj postavi a onda Dinamo tesko da moze i do boda
Atletiko Madrid-Lok M domacinu potrebna pobeda,gost vec ispao...Atletiko mnogo jaci i ocekuje se trijumf
Bayern-Totenhem domacin u seriji od dva poraza posle pobede nad Zvezdom i to ce zeleti sigurno da prekinu,u poslednjih 5 svi mecevi su isli 3 ili vise gola...gost sa Murinjom na klupi zanimljivo od kada je dosao(5 utakmica) takodje svi mecevi su isli 3 ili vise gola...u Londonu neverovatnih 9 golova pa se i ovde ocekuje goleada....

Da rezimiram
Bayern-Totenhem ispostovali sa 4 gola i to sa obe strane
Atletiko lako dosao do trijumfa 1u1 i bez primljenog gola
Sity ocekivano u ovom sastavu mnogo jaci od Dinama,trijumf uz golove
Olimp-Czv na kraju ocekivana pobeda domacina ali sa samo jednim golom i to na samom kraju...ko je pratio mec zaista nevera da je pao samo jedan gol...promasen penal Czv,..stativa i bar dve 100% sanse za Olimp ali nije lopta htela u gol
sve u svemu lepe pare se uzele vezanjem nekih utakmica juce i danas,niko nije omanuo od favorita...da Salzburg juce i veceras Olimpijakos nisu podbacili na narodnom,slavilo bi se
By marac1000
#129022 Smith L.-Holt B. 2 2,15 18:30h
Ovo je po meni zicer dana, pogotovo po ovoj kvoti jer sam ocekivao da ce na Holta bit 1,3. Mislim da su se kladionice vodile zadnjim mecem u kojem je Smith dobio Novikova, igraca kojeg mogu dobiti svi ako je u losoj formi. A Holt je igrac koji je opasnost i puno boljim igracima, cak je i prosli turnir odigrao odlicno ali je na kraju u tijesnom 3 setu izgubio od Ritscharda, sretno ko prati!