Europska košarka u svim oblicima. Sve lige, sva natjecanja
By Pulpito
#126982 Nisam nazalost, preskocen je danasnji dan :D I samo da te ispravim, nema naopakih rezultata u Evroligi :D Drago mi je da je Zalgiris pobedio u Atini, nadam se da ce se usunjati nekako u TOP8, cele sezone zaostaju, ali kopaju, kopaju i tu su...

Ono sto predlazem, sa ozbiljnom kvotom kako ja volim, jeste sledeci dubl:

Buducnost dobija seriju protiv Cedevite @2.50
Buducnost osvaja ABA ligu @5.50
--------------
13.75 Meridian i Octagon

Ovo prakticno znaci da je kvota 13.75 da Buducnost osvaja. Nidje veze. Jesu na rubu provalije, ali i dalje sve drze u svojim rukama. U situaciji gde je Zvezda ostala bez Reglanda, ne deluje dominantno i gde je Buducnost objektivno jaca od Cedevite, ovo kvota i u ovom trenutku ima veliki value.
By ClutchTime14
#126983 Tofas Bursa / Turk Telekom +6.0 Tip 2
Bet365 @1.83

Domacin bez najboljeg strelca ekipe do kraja sezone Diante Garret-a i to ce biti tezak udarac za njih pre svega off planu. Na drugoj strani EC je dosta kostao Turk Telekom zbog trenutnog plasmana u domacoj ligi i do kraja im je svaki mec bitan da bi izborili plasman u playoff pa kad se sve sabere i oduzme ovde ocekujem tvrd mec na 1,2 lopte pa se ne bih zacudio kad bi gosti i dobili ovo ali sam isao sa ovim hendijem.
By RussellWestbrook
#126986 Paige 7.5 manje
Granica jeste manja nego prosli put al mislim i da na ovoj ostaje ispod,partizan kompletan na bekovskim pozicijama i mislim da pejdz nece dobijati puno lopti,proslu igro samo 11 min i napravio je 5 faulova,svaki derbi ove sezone je lose odigro i ne vidim da ce se nesto promijeniti i veceras
Mozzart

Davidovac 6.5 vise
N.Jankovic 7.5 manje
Renfroe 9.5 vise
Beron 12.5 vise
Ojo 6.5 skokova manje
By Chief
#126989 Crvena zvezda 2.10 mocart
Plus za zvezdu danas ne igra Regland koji je privatnik gleda samo da postigne poene dok Covic ima saradnju sa centrima i Davidovac mislim da zvezda moze danas do pobede.