Najjača košarkaška liga na svijetu i naša specijalnost :mrgreen:
By Teo
#127329 Ruglo da ovakva ekipa Portlanda igra finale zapada.Definitivno vise ni jednu tekmu iz ove serije necu pogledati,ovakvu bezvoljnost u zivotu nisam gledao,bez bilo kakve emocije.Sramotna igra Denvera u sedmoj tekmi ali sigurno bi ljepsu kosarku u finalu gledali da su oni uzeli.

Pelikini dobili prvi pik,ako se ne rokne zion do izbora vjerovatno ce njega a onda ce citavo ljeto ucjenjivati ostale za dejvisa.
By HibbertManje
#127330 Antetokounmpo 29,5 manje SS

Prva utakmica u seriji uglavnom mi je rezervirana za undere a pick vecerasnji mislim da ima value. Za razliku od Bostona Toronto ima igraca za 1v1 s Antom, Kawhija mada se najmanje treba voditi tom vodiljom jer ne ocekujem taj duel barem do zadnje cetvrtine. Reket Toronta puno gusci od Bostonovog, ocekujem od Siakama/Ibake agresivno udvajanje s Gasolom nesto slicno kao s Embiidom i guranje Ante na suteve s poludistance. Ostaje mali strah da mu ne sviraju svaki polukontakt kao u par utakmica s Bostonom, ali realno sto se sami kraj PO blizi suci dopustaju cvrscu igru. Napadacki Milwaukee odlicno izbalansiran, i ne vidim Antinih 30pts osim bez forsiranja lopte, tradicionalno ga volim igrati protiv ekipa s tvrdjim reketom jer se isplati rizik na njegov sut s poludistance. Granica svakako prihvatljiva za srednji stake.
By nbaspecialtips
Teo wrote:Ruglo da ovakva ekipa Portlanda igra finale zapada.Definitivno vise ni jednu tekmu iz ove serije necu pogledati,ovakvu bezvoljnost u zivotu nisam gledao,bez bilo kakve emocije.Sramotna igra Denvera u sedmoj tekmi ali sigurno bi ljepsu kosarku u finalu gledali da su oni uzeli.

Pelikini dobili prvi pik,ako se ne rokne zion do izbora vjerovatno ce njega a onda ce citavo ljeto ucjenjivati ostale za dejvisa.

Kako ih je sreca usrala ne vjerujem haha sad vec mogu racunat tim Lonzo, Ingram, Zion, Kuzma, randle... plus pikovi i sve sto ce sad jos imati. Ako ne budu kandidati za titulu kroz 3-4 godine trebaju kolektivno izvrsit hakiri
By VC15
#127333 Kretenskije postavljenu odbranu na Kariju i Kleju ne videh otkad znam za njih dvojicu. Ona blesa Kanter blene ko da se pravi blok za Janisa ili Simonsa pa kao neće šutnuti... Katastrofa od utakmice.

Što se večerašnjeg meča tiče:

Kavaj -
Budenholzer je poznat kao neko ko udvaja najboljeg igrača protivničke ekipe, a s obzirom da Kavaj nije ne znam kakav paser i s obzirom na formu ostatka ekipe ja očekujem ovu taktiku od starta serije. Uz to Midlton i Janis su sjajni defanzivci, i Lenard će imati još teži posao u odnosu na onaj koji je imao protiv File.

Takođe u ovom delu sezone samo po sebi se crta Lauri -
Uništio ga je Bledso odbranom u regularnom delu, a s obzirom na PO mode debelog ciglaša očekujem da ode u -. Bledso je urnisao Kajrija, Lauri je još lakši zadatak.

Ako se ostvare prethodna 2 iz toga proizilazi i Milvoki 1 sa hendikepom.
By under
nbaspecialtips wrote:
Teo wrote:Ruglo da ovakva ekipa Portlanda igra finale zapada.Definitivno vise ni jednu tekmu iz ove serije necu pogledati,ovakvu bezvoljnost u zivotu nisam gledao,bez bilo kakve emocije.Sramotna igra Denvera u sedmoj tekmi ali sigurno bi ljepsu kosarku u finalu gledali da su oni uzeli.

Kako ih je sreca usrala ne vjerujem haha sad vec mogu racunat tim Lonzo, Ingram, Zion, Kuzma, randle... plus pikovi i sve sto ce sad jos imati. Ako ne budu kandidati za titulu kroz 3-4 godine trebaju kolektivno izvrsit hakiri

Sta ce im poBogu Lonzo kad imaju vec Holidaya ?
By UcenikBGD
nbaspecialtips wrote:Sta ce im holiday? Prvo covjek je dvojka, pleja igra jer je primoran, druga stvar covjek je na ogromnom ugovoru a u najboljim godinama... Njega bi oni dali za neki pik prve runde... I tako ostanu bez svih sarijih igraca sa mladim talentima, i eto mi titule kroz 3-4 god

Ha ha,jesi ti ozbiljan da New Orleans uzme titulu bilo kad? Pa ko još želi da živi u močvarama nju orleane, možda neki siromašni crnja koji svira džez!!! 99% nba crnčuga bi pre potpisalo za raspali New York koji je 10 sezona zadnji na tabeli nego za šampionski New Orleans sa 10 vezanih titula, GARANT !!!
By manje under
UcenikBGD wrote:
nbaspecialtips wrote:Sta ce im holiday? Prvo covjek je dvojka, pleja igra jer je primoran, druga stvar covjek je na ogromnom ugovoru a u najboljim godinama... Njega bi oni dali za neki pik prve runde... I tako ostanu bez svih sarijih igraca sa mladim talentima, i eto mi titule kroz 3-4 god

Ha ha,jesi ti ozbiljan da New Orleans uzme titulu bilo kad? Pa ko još želi da živi u močvarama nju orleane, možda neki siromašni crnja koji svira džez!!! 99% nba crnčuga bi pre potpisalo za raspali New York koji je 10 sezona zadnji na tabeli nego za šampionski New Orleans sa 10 vezanih titula, GARANT !!!

Ovako nešto sam i ja htio iskomentirati ali si me prestigao i to je točno.

.