Najjača košarkaška liga na svijetu i naša specijalnost :mrgreen:
By alwaysmadeit
Igor028 wrote:Sirok je pojam dobro brane poziciju PF.
Po toj logici, Tatum je protiv njih igrao PF?
I prosle sezone su lose branili reket kao i ove, ne kazem da Jabari nece u minus, ali gledaj malo izvan statistike.
Ovako iz glave se secam da sam gledao njihov mec protiv Klivlenda gde ime je Leri ubacio oko 20ak poena, onda protiv Cikaga Markkanen i Carter odlicne partije...

Evo pogledao sam sve box score-ove ovih 20 utakmica, maximum 7 startnih PF-ova su prešli svoje granice protiv Brooklyna, Leri jeste sa 20, Markanen je imao 16, Bjelica 13, Milsap 18, Sabonis koji je C i Tatum i Ingram.
E sad kako ste došli do saznanja da Brooklyn prima puno poeana sa ove pozicije kad statistika kaže drugačije.
By alwaysmadeit
Alexey35 wrote:Keli Oubre manje poena. Nisam ga jos odigrao, razmisljam se, ima vremena do nocas. Uglavnom mladjani Ajzak jede malu decu ove sezone u defanzivi, e sad je problem kako ce postaviti cuvare u Orlandu, da li ce Gordon na Sarica ili Ubrea. Ove sezone je Gordon na tri, a Ajzak na cetiri ali kad je protivnicki PF fizicki dosta jak onda ga Gordon brani. Videcemo, ovo je samo neka ideja jer je Ubre po konstituciji tip igraca kojeg bi Ajzak bez problema mogao da ostavi na jednoj cifri.

O ovome sam i ja razmišljao, Ajzak ubica u odbrani.
By Dule
#128412 Drummond 16.5-, Markieff 10.5-, Bos-Mia H2 (6.5), JJJ 16.5+, LaVibe 23.5+, Okc-Ind 2, Brogdon 17.5+, Dončić 31.5+, Uta-Lal 2, Gobert 13.5-, Anthony 15.5+, Whiteside 13.5+, Bogdanović Bogdan 15.5+
Toliko utakmica i predloga, ne mogu da se odlučim šta da proberem, najradije bih sve igrao. Vaše mišljenje za predloge?
By Dule
#128413 Drummond 16.5-, Markieff 10.5-, Bos-Mia H2 (6.5), JJJ 16.5+, LaVibe 23.5+, Okc-Ind 2, Brogdon 17.5+, Dončić 31.5+, Uta-Lal 2, Gobert 13.5-, Anthony 15.5+, Whiteside 13.5+, Bogdanović Bogdan 15.5+
Toliko utakmica i predloga, ne mogu da se odlučim šta da proberem, najradije bih sve igrao. Vaše mišljenje za predloge?
By Darko1987
DirkNowitzki wrote:Batum grana na bet365 4.5. Jel on veceras ima neke restrikcije minuta? 5 poena je premala grana...

Prošlu tekmu nije ulazio u drugom poluvremenu kao neka povreda prsta, ja sam gledao kompletan meč i nisam vidio ništa što bi slutilo na neku težu povredu, ali pošto je prst u pitanju teško je tu dati neke prognoze...
By manje under
#128416 Triple:
Bledsoe (14,5) - manje
Butler (20,5) - više
Mitchell (24,5) - više

PSK

Btw, šta mislite koga će čuvat večeras Gobert, mislim da će Davisa, jer je Bojan prekratak za njega, a onda nije loš ni on under.
By Alexey35
manje under wrote:Mislim na Davisa naravno

Prosli put je Mekgi startovao, ali vec od druge cetvrtine je Dejvis bio na pet, a Lebron na PF i jos tri beka. Nije Lebron zaista na PF, nadam se da me kapiras, tako je Juta branila, sa Dzefom Grinom na Lebronu i Goberom na Dejvisu. Ocekujem slicnu pricu i sada.
By Alexey35
#128419 U principu ako opet bude kao prosli put veci deo meca Dejvis na C, onda je najveci value Mekgi under 12,5 rebs+poeni na bet365. Jer i to malo minuta sto bude dobio bice Gober na njemu, Grin na Dejvisu, a Bojan na Lebronu.
Last edited by Alexey35 on 05 Dec 2019, 01:41, edited 1 time in total.