Najjača košarkaška liga na svijetu i naša specijalnost :mrgreen:
By Alexey35
Alexey35 wrote:U principu ako opet bude kao prosli put veci deo meca Dejvis na C, onda je najveci value Mekgi under 12,5 rebs+poeni na bet365. Jer i to malo minuta sto bude dobio bice Gober na njemu, Grin na Dejvisu, a Bojan na Lebronu.
By vintage1978
#128421 S obzirom na moja katastrofalna predviđanja na početku sezone i namjeri da nikoga ne obmanim svojim lošim pick-ovima...uzeo sam kreativnu pauzu na forumu. Ali nakon kažnjavanja samog sebe, iznijeti ću samo što sam igrao za večeras...u nadi da neću opet sve falit, jer mi Sv.Nikola neće donit ni slatkiše ni kune nego šibu :)
Miles Turner under 12,5pts mi je dobar pick za danas jer kad je Indiana kompletna (ne računajuci Oladipa) onda je više orijentiran na obranu i tako pridonosi svojoj ekipi. Večeras ide na Adamsa, tako da je matchup vise nego dobar za under...u nadi da neće kresnit 4-5 trica jer Adams na to ne izlazi.
Odigrao sam isto tako Nunn-a under na 14,5pts, drugo gostovanje u dva dana i to dva teška gostovanja...jucer je odigrao 40min...ne vjerujem da će ga trener forsirat i veceras, iako Kemba nije neki defenzivac, Boston igra momcadsku obranu, a u slow pace utakmici obiju ekipa, nebi se cudio da second unit bude u egalu s minutama sa first unitom.
Uzeo sam i Markkanena over 13,5pts, nakon indisponiranosti i smanjenom usage rate-u u početku sezone, LaVine ga je pohvalio u medijima nedavno i da ga smatra da su njih dvoje "one two punch", a u bezglavoj utakmici sa Memphisom, mislim da će uzet dovoljno šuteva nakon ekskurzije po zapadu.
Sritno svima i živili!
Score 0/beskonačno
By Darko1987
#128423 :arrow: Jayson Tatum (BOS) 20,5 Over @1,86 Bet365

Boston večeras sa malo kraćom rotacijom, Smart je out, pa mi je logično bilo tražiti jednog kelta u ovoj tekmi. Jeste da je protivnik Miami, ali mora neko zabijati za Boston. Brown i Kemba će imati na sebi dvojac Butler&Nunn, Tatum po meni ipak nesto lakši matchup ima, Robinson ne bi trebao praviti neke probleme. U dobroj je formi, zadnje 2 tekme 26 i 30pts, minutaža stabilna 36-37min, 20-ak šuteva, ja ga večeras vidim kao najboljeg strelca Celtics-a.

GL
By Dule
#128424 Porzingis 17.5 |-| Soccer 1.85
Kristaps Porzingis will play on Wednesday against the Wolves and will have his minutes monitored, per coach Rick Carlisle.
Izvestaj kaze da nece igrati vise od 30min, ide na Covingtona koji je dobar defanzivac i Minesota je 9. u ligi po branjenju PF pozicije. Da, igrace i na centru, normalno, ali smatram da su u stanju da ga spuste na 17 minuta, pogotovo ako lose udje u utakmicu i promasi prvih par suteva, sto mu nije strano
By Rovinjez
#128425 proslo sve sto sam zamislio al imao sam srece podosta, dinwiddie 23,5 granica on 24, bledsoe 14,5 granica on 13. fournier 20,5 granica on 21 i jedini kemba lagano 22,5 granica on cistih 28
By Kostas Kaimakoglu
#128426 Rozier 17,5+ ---25 pts
Ross 13,5+---22 pts
Oubre -18,5--- 8 pts
T.Warren 17,5+ ---24pts
Atlanta-Brooklyn 225,5+---148pts

Bogdanovic -20,5---23pts
Fournier 21,5+---21pts :roll:

Mitchell 24,5+ 29pts
Utah-LaL 2--- 96-121
Portland-Sacramento 1 ---127-116

Moram da vas pohvalim za sinoc decki. Ovo je samo iz ankete,jos more dobrih oredloga je bilo. :arrow: 8-)
By alwaysmadeit
alwaysmadeit wrote:Tiket:
Rose 14.5 + Prošlu im je dao 20, nije igrao puno juče, tip utakmice koje voli

McColum 20.5+ najkonstantniji u Portlandu, od 17.novembra nema utakmicu ispod 20pts, Lilard ima problem sa ledjima, Sacramento slaba odbrana ''dvojke''

J.Parker 17.5 - slaba forma, smanjena i minutaža, Brooklyn solidan u odbrani njegove pozicije.

Zach LaVine 23.5+ Zach dobra šuterska forma, Grizlisi puno povredjenih loša odbrana spolja

3/4, Rose je morao da prodje ali je imao baš loše šutersko veče i samo dva bacanja na kraju je ostao na 14. Ostatak je vrlo lako prošao, dodao sam Oubre-a minus i Prince-a više i od fixeva Chicago i Portland u dublu, generalno uspešno veče.
By Rovinjez
#128429 ovo je jedino sto cu uzeti danas ako se ne pojavi neka bitna vijest

Brandon Ingram over 23,5 bet365

ima svu slobodu u ovim pelsiima i igra jako dobro, na prosjeku je od 25 poena po susretu i uzima poprilican broj suteva, jucer nisu igrali a nemaju ni b2b tako je za ocekivati da minutaza bude blizu 40 min ako ne bude neki neplanirani BO s bilo koje strane, igrali su oni vec pprije nekih 2 tjedna i tad je za 33 minute zabio 28 poena sto je i danas sasvim dostizno i realno