Najjača košarkaška liga na svijetu i naša specijalnost :mrgreen:
By Kazan23
#127547 Evo jedan triple, da se skupi za karte do Splita.. analize nece bit detaljne, a vjerojatno ni dobitne:

Winslow 15,5 under

Morao sam izabrati jednu zrtvu iz Miamija, pa je kocka pala na njega, ako ima pravde, Justise ide dolje danas.. Atl je juce odigrala dobru tekmu, skoro su i dobili mocnu Filu na krilima malog pacova Younga ali su im ladje potonule pred sami kraj.. odlicna je to mlada ekipica koja danas ima b2b i tesko ce imat snage i volje odigrat jos jednu jaku partiju, a na noz idu nabrijanom Heatu za koji debitira najveca baraba liga Jimmy i njegov tek rodjeni sin Stjepko, od mame mu Zeljane.. tesko je prognozirati tekme vamo, al mislim da ce ih danas Miami pregazit.. imaju nove mlade snage, imaju spomenutog konja za trku, imaju klupu, ovo ce grist dok ne izgrizu.. Justise je stabilan ko zirafa na ledu, i uz ocekivani blow out, prvu tekmu Jimmya, sirinu, mali broj poena, njega biram da ide ispod 16 poena.. zivi bili pa vidili

Young 25,5 under

Kolko god me zivcirao, valjda zato sto me podsjeca na nekog ko me nervirao prije 20g u osnovnoj skoli il pitaj boga zasto, moram mu skinuti kapu.. mali je ubica.. vrhunski suter, odlican pregled igre, vec sad je alfa u ekipici i ocekujem da cemo se puno toga lijepoga nagledati od pacija narednih godina.. juce je odigrao brutalno i stao je na 25 ako se ne varam, danas ide na tvrdu ekipu Miamija i uz navedene razloge gore, prije svega blow out, mislim da ce tesko preko 25.. nadam se da me nece ubit u pojam tricama al eto.. zivot je kocka.. stavljam i njega under

Murray 19,5 over

Od ove tekme ocekujem nista drugo nego bombonicu, nadam se da se necu napit do dva pa da cu moc pogledat tekmu s oba oka otvorena.. Za ganjenje Lukice kontam da ce bit zaduzeni Gary i Barton, a da ce Murray forsirat u napadu i derat svim mogucim sredstvima.. Jokic mi je klimav sad na pocetku, i morao sam izabrati Murraya ispred njega za prvu iglu napada Denvera danas.. nek stane na 20 i ja zadovoljan

ako neko uplati ovaj triple i ne prodje, ulog mu vracam u cevapima, pivu i rakiji kad se nadjemo na gradelama u Splitu, tako da znate sacuvati nedobitni tiket..
By Darko1987
#127562 LeBron James (LAL) Assists 9,5 Over @1,85 PINNACLE

LAL nakon poraza na otvaranju od gradskog rivala dobija 2 naredna meča, večeras se očekuje nastavak serije jer Memphis ne bi trebao predstavljati neku opsasnost po King-a i društvo. E sad da l' će meč biti gust do samog kraja ili će biti gaženje od samog starta jako je teško predvidjeti, ali bilo koji scenario da bude ja očekujem dvocifren broj asistencija na kontu LeBron-a.

Rajon Rondo (sore calf) has been ruled out of Tuesday's game vs. Memphis.

Rajon je i večeras out, jako bitan info za ovaj pick, jer LeBron i Rondo su dva glavna kreatora u timu, od njih se očekuje da kreiraju igru Lakers-a. Na početku sezone LeBron sve vrijeme ima loptu kod sebe jer ostatak rostera nije baš talentovan za assiste. Ono što sam ja zapazio u pripremnom periodu i na samom početku sezone jeste odlična konekcija sa AD, i u ovom meču očekujem minimum 4-5 uspješnih dodavanja za obrvu. James se zna spustiti na niski post pa i sa te pozicije razigrava ostatak tima jer ga protivničke ekipe često udvajaju, nadam se da će Bradley, Green, KCP i ostatak tima koristiti te izlazne pasove.

U prva 2 meča sezone James je imao 8 i 10 uspješnih dodavanja, ali treba uzeti u obzir da su protivnici bili LAC i Jazz, ekipe koje su defanzivna sila u ligi. U trećoj tekmi protiv Hornets-a 12 asistencija, bilo bi ih i više ali zadnja 3 min se preselio na klupu jer je meč već bio riješen. Blowout ili tekma na jednu loptu, bilo koji scenario po mom mišljenju ne utiče na ovaj pick jer prosto ne vjerujem da će LeBron uzeti loptu i ispaliti 20-25 šuteva, od njega se očekuje da maximalno razigra ekipu, on će svoje akcije odraditi, na ostatku tima je da to realizuje. Mempihs nije ekipa koja bi trebala napraviti problem Lakres-ima, od LeBron-a očekujem da dominira u svim kategorijama, a posebno u assistima, po meni triple double u najavi...

Sretno... ;) :mrgreen: