Najjača košarkaška liga na svijetu i naša specijalnost :mrgreen:
By Kazan23
#127651 Vidim da je tema pretrpana, pa cu pisat vamo na novom pjuteru dok mi pjeva Nate, a javlja se Snoop odakle ti jarane crni..

Rose 18.5 over

Pitam sam sebe sto pises over, valjda je jasno.. Isus dolazi u Chi Town, jel moze bolje

DeRozan 21.5 under

Cisto doktorski, kad imas u ekipi doktora, i on ti kaze da igras Demara manje jer nema potrebe da se sili, nemas sta drugo nego rec slazem se.. bombonica bomba

Barnes 11,5 over

Treca macka, 11. prase.. biram ovog konja za trku samo jer mi je grana smijesna.. Ko je vidio Harrisona, a vjerujem da ga je *NbaNba* vise puta vidio uzivo nego mi svi skupa na ekranu, zna o kakvom se kalibru radi.. Ko nije imao tu srecu, radi se o krilu od 2m i sto kila, koji voli pare vise od sunca i mame rodjene, a kad mu das loptu on ce ti je vratit, al preksutra.. da ne serem biram ga zbog grane

P.S. ovaj forum nema smisla.. pozdrav Mikiju i Teu znate zasto :D
By Teo
#127655 Evo nisam skontao zasto, vjerovatno nisam dovoljno inteligentan da skontam a znam da si saldziija,pa se pitam ili su ti sale glupe ili je do inteligencije.A forum ima smisla vise nego sto mislis,nece zavisiti od pojedinaca koji su umislili da znaju i da su jedini.Znas i sam,dobar si momak ali ipak ima ljudi da bolje znaju.