Europska košarka u svim oblicima. Sve lige, sva natjecanja
By Rovinjez
#128574 danas sam u guzvi pa evo na brzinu, sve granice su iz germanije

Michael Roll over 8,5

nedovic se opet ozljedio protiv zvezde tako da ga nema dok su micov i gudaitis jos na promatranju i moguce da zaigraju pokoju minut makar tesko, glavni teret na tim vanjskim pozicijama danas bi trebali preuzeti roll i rodriguez dok ce cekati sansu mack i della valle vjerovatno, roll bi trebao biti na 25-30 minuta sto bi vjerujem trebalo biti dovoljno

Brandon Davies over 9,5

ako sto steka kod panate to je ta centarska linija, dvoumio sam se tomic ili davies pa sam se ipak odlucio za daviesa za ovaj
By RussellWestbrook
#128606 Monroe 13.5 vise
Mozzart
Alba suplja pod kosem cak im je i odzo dao 12 poena
Monro nije u nekoj formi ali ja mislim da veceras moze na 15+,igrali su vec jednom u njemackoj ligi i monro je dao 13 poena,sut 5/9 ali je podbacio sa bacanjima koja u evroligi suta na skoro 80%,u toj utakmici je bio na samo 3/7
By NecaNeca
#128608 N.Milutinov 12.5 +++
M.James 19.5 - - -

Milutinov vraca formu polako, postaje ponovo jedan od najvaznijih srafa u Oliju. Obojica centara Himkija ne mogu da mu pariraju, ni snagom-pogotovu ne visinom. Vrti se Nikola tu oko granice 10-14 pts po mecu ali veceras mislim da ce iskoristiti njega vise nego inace i da ce ici preko granice. Minuti su tu, forma ide na gore, pnr se vrti s njim ko god da je na pleju.
Sto se Jamesa tice svakoj ekipi moze 30+ da ubaci, ali ne vidim razlog za veliku upotrebu njegovih sposobnosti, jednostavno Zvezda lose igra, nemaju pleja mislim da ce ovde biti laganih 20+ za cska i ne vidim Jamesa na vise od 15-18 minuta na parketu. Jos jedan plus ovom tipu je ako je u necemu Zvezda dobra to je cuvanje plejmejkera.
Maxbet, srecno ko isprati