Najjača košarkaška liga na svijetu i naša specijalnost :mrgreen:
By UcenikBGD
#127449 Zašto se lokalne kladže u Srbiji plaše da izbace ponudu igrača NBA za danas?
Hoće li je uopšte i biti?
Sinoć ih malo pukli ljudi na Siakama i VanFlita i odjednom prpa!!!

Ajde bre izbacujte ponudu sise jedne
By PolishHammer13
#127450 evo da malo zivne tema da se i ja ubacim.

na prvi pogled sam primijetio 2 igraca za koje mislim da ce im granica kroz mjesec dana biti veca bar za 3-4 poena. to su Aaron Gordon 15,5+ i Bogdan Bogdanovic 13,5+.
obojica bi trebala napraviti iskorak ove sezone, gordon da nastavi u smjeru u kojem je do sad isao, jos je ovo ljeto trenirao sa T-Macom a Bogdan ove sezone kako sam kaze nikad spremniji nije bio jos ganja ugovor na kraju sezone, mogli bi cak i trejdovati kasnije da izvuku nesto iz njega jer ne vjerujem da ce ga sakramento moci platiti a logicno je kako se cijena igracima dize na trejd marketu. kao sto sam rekao kroz koju utakmcu obojici ocekujem da ce granica rasti pa treba iskoristiti dok je nize postavljena
By Rocchi
#127456 Vi sto igrate Adamsa jel je proslu sezonu isao preko svaku protiv Goberta pazite na par stvari.

Thundersi su u rebuildu ovu sezonu i tankirat ce, pogotovo ovakve tekme na strani ce sigurno Noel i Adams djeliti minute znaci jedno po 20 min.

Pa pogledajte neke strane kladionice kao unibet,expekt,leo vegas svi ga drze na 10.5 granici i niko ga ne igra preko jer kvota stoji 1.85.

Ne kazem da nece otici preko ali po meni dosta opasna granica jer velike su sanse da ga ne forsiraju.
By vintage1978
Rocchi wrote:Vi sto igrate Adamsa jel je proslu sezonu isao preko svaku protiv Goberta pazite na par stvari.

Thundersi su u rebuildu ovu sezonu i tankirat ce, pogotovo ovakve tekme na strani ce sigurno Noel i Adams djeliti minute znaci jedno po 20 min.

Pa pogledajte neke strane kladionice kao unibet,expekt,leo vegas svi ga drze na 10.5 granici i niko ga ne igra preko jer kvota stoji 1.85.

Ne kazem da nece otici preko ali po meni dosta opasna granica jer velike su sanse da ga ne forsiraju.

Sve stoji što govoriš...uvijek ima šanse da ostane under...ali imaj na umu i ovo...da je CP3 play....prva utakmica sezone...nikad nisam vidio da momcadi tankiraju na pocetku sezone, pa cak ni moji dragi Bullsi nisu tankirali prvih 20 utakmica, onda kad kreneš u startu sa score 2-18 onda ti je već pun kufer svega...al nije to radi namjernog tankiranja, nego zbog toga što si loš.
By UcenikBGD
#127458 Adamsa sam licno odigrao uder 12,5 jer mi je to bila najpovoljnija granica za under sto sam je nasao. Ima u maxbetu 11,5 ko hoce da igra over. Ali kako igrati over na Adamsa kad nema Westbruka a i GoberT mi ipak jos uvek daje vise sanse za under protivnickom centru nego over. Adams je prosle sezone punio GoberTa ali u onom periodu kad mu je granica isla i na 17,5 koliko se secam jer je bas punio dobro.
Kris Pol mi je jedini + za + Adamsa ali mi nesto ne uliva nadu da je raspolozen da grize u Oklahomi, a i Juta mi deluje dosta jako ove sezone, mozda i obriju nesretne Tundere nekim BO pa to bude jos manje minuta za Adamsa. Ipak je to under13,5 ko ga ima bez razmisljanja a ja sam ga kupio po 12,5!!!
By vintage1978
UcenikBGD wrote:Adamsa sam licno odigrao uder 12,5 jer mi je to bila najpovoljnija granica za under sto sam je nasao. Ima u maxbetu 11,5 ko hoce da igra over. Ali kako igrati over na Adamsa kad nema Westbruka a i GoberT mi ipak jos uvek daje vise sanse za under protivnickom centru nego over. Adams je prosle sezone punio GoberTa ali u onom periodu kad mu je granica isla i na 17,5 koliko se secam jer je bas punio dobro.
Kris Pol mi je jedini + za + Adamsa ali mi nesto ne uliva nadu da je raspolozen da grize u Oklahomi, a i Juta mi deluje dosta jako ove sezone, mozda i obriju nesretne Tundere nekim BO pa to bude jos manje minuta za Adamsa. Ipak je to under13,5 ko ga ima bez razmisljanja a ja sam ga kupio po 12,5!!!

Ja sam ga mora uzet over na 10,5pts...na 11pts bi se mislija....na 12,5pts nebi dira, na 13,5pts bi under...to je moje neko razmisljanje...al eto nek bude 11pts i svi sritni :)
By Rocchi
#127460 E ovo je vintage najbolje rekao pa ko razumije razumije. Na 10.5 bi ga igrao preko a na 13.5 ispod, odlicno receno. Ali eto i meni je zapelo ovo za oci 10.5 granica na ovim jacim stranim kladarama i drze kvote kao da hoce da se igra preko. CP jeste plus ali ne znam koliko su uigrani jer gledam u ovim pripremnim tekmama slabo su kad zajedno bili na terenu. Vjerovatno ce ovo presuditi sto kaze Ucenik kakav rezultat bude, rijesi li ih Utah brzo ide ispod 10 a ako gusto ide negdje od 10-15p.
By HibbertManje
#127462 Bogdan na 13,5 bode oci. I u prethodnim sezonama u njihovim utakmicama sam trazio overe. Mislim da je ovo sezona kad bi definitivno trebao uz Hielda imati glavnu rolu. Pocetak je sezone, malo brzi pace, ne ocekujem neke vrhunske obrane, a nakon takvog svjetskog granica na Bogdana mi je grijeh.