Najjača košarkaška liga na svijetu i naša specijalnost :mrgreen:

Izaberi 3 najsigurnija

4
9%
10
23%
5
12%
6
14%
2
5%
5
12%
1
2%
2
5%
4
9%
4
9%
By malsha9323
#152411 D.Brooks (15.5) OVER @ 1.85 (Victory.rs)

Razmisljao sam izmedju njega i Ja, ali Brooksu manje variraju uzeti sutevi, uvek je negde oko 15ak ako nije neki foul trouble ili BO.
Najvise uzimam zbog margine koja je skoro svugde 17.5. Ocekujem fast pace, portland sinoc dosta odmarao startere. Na dva meca koja su igrali prethodne nedelje 25p (11-19) i 18p (5-16).
By Teo
#152422 Dejounte Murray 15,5 under maxbet,bet365

Jednostavno volim igrati ovakav tip igraca protiv Majamija manje poena,nece imati mnogo prostora za ulaz i zavrsavanje na obrucu,zavisice dosta od suta a spreman sam preuzeti taj rizik.
Negativne stvari za predlog su neigranje Derika Vajta i potencijalno nadprosjecan broj suteva koje moze veceras uzeti ali opet mislim da je blizi underu.
By Teo
#152428 Clint Capela 15,5 under maxbet

Imace mnogo tezak posao defanzivno sa Embidom,moguc problem sa licnim greskama,takodje je moguc BO,bilo bi ljepse da je na 16,5 ali i ovako mi je blizi underu.
By 2kgambler
#152434 Bas lose ovih dana kod mene.
Veceras mi se svidja Rui Hachimura - 12.5, soccer
Lose igre u Aprilu i samo dva overa na ovu granicu uz 7 undera. Uzdam se da ce zaigrati Davis, pa ce Hachimuri uz ovu formu biti jako tesko da nakupi 13p. Ove sezone su se sastali jednom i u toj utakmici je za 37min brojao do 15p (OT), pritom Dejvis nije igrao.
Svidja mi se jos Capela - 15.5, Drummond +13.5, Zion +27.5
By russellwes
#152437 Derrick Rose 14.5 over 1,85 SuperSport

Zadnjih 6 utakmica je presao ovu granicu i zaista ga je lijepo gledati ovakvoga, pogotovo jos jer Knicksi pobjeduju. Nema ovdje puno mudrolije. Tesko ce ga bilo tko iz Chicaga cuvati, a i svi znamo da je svoje najbolje kosarkaske dane proveo bas u Bullsima i siguran sam da ce tu imati vise motiva. Plus jos kada se tome nadoda da je u sjajnoj formi, ovo cu uzeti bez puno razmisljanja.
By Teo
#152438 Nurkic 10,5 sk bet365 over

Takodje odigrano,igrali nedavno dva meca i cini mi se jedan mec 19 a drugi 17,ne vidim neki razlog da i veceras ne ide preko.Sinoc nas je ukanalio,trebao bi veceras vratiti. :D
By malsha9323
#152441 R. Hachimura (12.5) UNDER @ 1.86 Bet365

Ako zaigra Davis, sto je izvesno, uzimam ga na ovu granicu. Japanac skoro izasao iz lakse povrede, tezak matchup AD na obe strane terena, deli minute sa Bertansom, da prebaci ovu granicu potrebno mu je jedno odlicno vece sa 80-90 % suta iz igre

EDIT: Listam, vidim da ga je neko vec pomenuo tamo, pa ne mora u anketu sto se mene tice, napisacu nekog umesto njega malo kasnije
By Miki28
#152443 CJ 22.5 over vecina kladionica

Lillard tezak matchup u Brooksu koji se lijepi za njega i mislim da CJ ima laksi posao. Mec sa brzim pace-om, na dosta poena i mislim da bi CJ uz tih nekih svojih 20-21 suteva i kojim bacanjem preci.
Nine Portland izgubio sanse za 6to mjesto pa mislim da ce ga i pojuriti tj probati a CJ je u dobroj formi i ima laksi posao od Lillarda za trpanje