Najjača košarkaška liga na svijetu i naša specijalnost :mrgreen:
By Darko1987
#152705 Bet Builder

Jordan Clarkson (UTA) 22,5 under
PHO Suns vs UTAH Jazz 1

@2,50 Bet365

Večeras derbi Zapada, gosti dosta oslabljeni, u napadu sve pada na to šta će uraditi Bojan, Joe i Clarkson. Po meni Phoenix ima riješenje za sva 3 igrača, ja sam se odlučio uzeti under Clarkson-a. Nije u nekoh formi, zadnjih 5 tekmi on je ovo probio samo protiv Kings-a i to za poen. Igra u prosjeku 27-28 min i minutaža mu uopšte ne zavisi mnogo od rezultata. Očekujem da Suns-i večeras zategnu odbranu posebno na njega i Babuku, ako njih zaustave gotov meč, ja čvrsto vjerujem da će to i da urade jer Utah nema baš mnogo ofanzivnog potencijala kad u igri nisu Mitchell i Conley.

Mislio sam samo single odigrati al' ovo mi baš ide uz under jer ako Suns-i zaustave prvu napadačku opciju Utah oni ovu tekmu riješavaju bez problema. Jazz bez udarnog dvojca nema šta tražiti kod Suns-a, od večeras po meni imamo novog lidera Zapada. Očekujem da ovo Phoenix uzme bez većih problema, siguran sam da žele prvu poziciju u regularnom dijelu i prednost domaćeg terena kroz kompletan Playoff. U dobroj su formi, dobili su NYK i LAC, dok sa druge strane Utah bez udarnog dvojca igra toplo-hladno pa ih je tako Minnesota dobila 2x u 3 dana.