Najjača košarkaška liga na svijetu i naša specijalnost :mrgreen:
By yoldza
Miki28 wrote:Ovo je tema za Yoldzu i mene, da odmjerimo patke :lol:

Predlog

Bet365 kladionica ukupno kvota na tiketu ne ispod 1.75

Po danu max tri tipa mozes da ih iskombinujes u triple veci profit veci rizik pada a mozes kao tri singla...

Stavis pored svakog tiketa (tipa) koliko ti je to sigruno od 1 do 10 tipa 2/10 to sluzi ako te neko prati da moze po svojoj banci da se orjentise....

Tip mora imati podatke barem zasto si ga uzeo kao tip ...

Eto
By yoldza
#153749 Marcus Moris over 13.5 bet365 1.75 kvota sigurnost 2/10

Treca opcija u napadu ove sezone je igrao dva puta protiv Dalasa 14 i 11 u tom drugom mecu je bacao cigle 1/9 za tri,prednosti tipa je sto ce ga Doncic cuvati a on je rupa u deffu ,kao i minutaza preko 30 minuta garantovanih ,minus tipu je moguc probem sa faulovima jer ce cuvati u jednom djelu Doncica a i Porza kao i BO od strane LAc...
By Miki28
#153769 Dubl:
Janis 11.5 over skokova @1.8 kvota bet365 i
Harden 8.5 over asistencija @1.71 kvota bet365 a i vecina klad je na ovim granicama ( ja sam ih konkretno odigrao na po 1.85 ali dogovor je bet365 kao relevantna i da ne bude kvota niza od 1.75 ) 3/10

Janis:
Rivali iz prosle sezone, Bucksi zeljni osvete i Ja is na level max motivisanosti posle proslogodisnje metle od Heata.
Ocekujem odlicnu odbranu Bucksa, kontrolu reketa i Janisa koji leti na terenu.
Svima je jasan gameplan za njegovo zaustavljanje a Majami to itekako dobro zna tako da ocekujem da Janis utice na utakmicu drugim kolonama, prvenstveno skoku.

J. Harden 8.5:

Prvi favoriti istoka po meni docekuju oslabljeni Boston. Ovo ce biti lagan posao za Netse i ocekujem Hardena da bude u assist mode, a da Kyrie i KD trpaju i laganih 10+ asistencija za bradonju. Jednostavno ce ih izludjeti u piku a spacing Netsa je fenomenalan i to ce Harden iskoristiti. Mozda i prvi plejof gdje ulazi full odmoran, lik je ove sezone pokazao da se itekako moze posvetit timskoj kosarci, da ne ganja toliko poene koliko da razigrava.
By yoldza
#153772 Brook Lopez 11.5 bet365 1.85 kvota 2/10

Brook je igrac koji se izvlači dosta za sut na tri poena a postoo svi pretpostavljamo da ce skupljati oko Janisa dosta prostora ce se otvoriti Brook-u igrali su tri puta ove sezone

14 u b2b utak sledeci dan samo 7 ali samo 25 min i sad pred play off u BO bez suta za tri 18 ubio ih je iz reketa...hodajući miss match ...
Minus tipu je privatizacija lopte od antetokompa i vjerovatni BO od strane Mil...
By yoldza
yoldza wrote:Brook Lopez 11.5 bet365 1.85 kvota 2/10

Brook je igrac koji se izvlači dosta za sut na tri poena a postoo svi pretpostavljamo da ce skupljati oko Janisa dosta prostora ce se otvoriti Brook-u igrali su tri puta ove sezone

14 u b2b utak sledeci dan samo 7 ali samo 25 min i sad pred play off u BO bez suta za tri 18 ubio ih je iz reketa...hodajući miss match ...
Minus tipu je privatizacija lopte od antetokompa i vjerovatni BO od strane Mil...

Lopez win pocetak 3/4

Profit 1.7 unita
By yoldza
yoldza wrote:Marcus Moris over 13.5 bet365 1.75 kvota sigurnost 2/10

Treca opcija u napadu ove sezone je igrao dva puta protiv Dalasa 14 i 11 u tom drugom mecu je bacao cigle 1/9 za tri,prednosti tipa je sto ce ga Doncic cuvati a on je rupa u deffu ,kao i minutaza preko 30 minuta garantovanih ,minus tipu je moguc probem sa faulovima jer ce cuvati u jednom djelu Doncica a i Porza kao i BO od strane LAc...

Na žalost Morris je imao prostora I miss meceva na THJ I Doncicu ali decko sutira 0/5 za tri ...lost I tu se nista nije moglo

-2 unita

Ukupno -0.3