Najjača košarkaška liga na svijetu i naša specijalnost :mrgreen:

Top 10

2
9%
5
22%
1
4%
3
13%
2
9%
1
4%
6
26%
3
13%
0
N/A
0
N/A
By yoldza
#166385 Bojan Bogdanović Over 18.5 @1.80 bet365 ✅✅

Od 76 suteva koje je uzela Utah u prvoj utak cak 49 uzeli su kombinivano Michel i Babo,s tim da je Bojan uzeo u prvom pol više suteva nego u drugom kad je Michel počeo da carini loptu i doveo Utah u egal završnicu,u svakom slucaju Bojan jedini na utak u oba tima je pokazao kako se igra glavom,dečko prepoznaje slabosti Dalasa uvjek pokušava da uzme blok od Gobera ili O'Neil da ostane da Diniweide ili Burnson-nu i kažnjava ih ledjima ili ako ga preuzme Kleber izvede ga na tricu pa ga napada licem,jednostavno u ovoj seriji ako Snajder to ne vidi i ne bude davao Bojanu 20+ lopti napraviće problem Utah-i,problem Dalasa je sto je Gobert previše velik za sve i jednog igrača Dalasa i ne može da ga brani 1 na 1 a finnie Smith mora da ganja Michela ,Bulcok takodje nije ništa posebno dole da moze zaustaviti Bojana 1 na 1 ...prva utak 11/20 i samo 6 trojki uzetih ne sumnjam da veceras može i bolje sto se tice suta sa distance...bez Doncica ovo je vecras 0:2
Last edited by yoldza on 18 Apr 2022, 21:28, edited 1 time in total.
By russellwes
#166386 Joel Embiid over 13,5 rebounds 1,86 2unita

Proslu izdominirao sto se skoka tice i vjerujem da ce opet. Cvrste obrane sa dosta teskim sutevima,pokoji napadacki skok i odlicno. Toronto na parketu uvijek ima nekog igraca koji nije suter tako da Embiid uvijek moze ostajati na njemu.
Last edited by russellwes on 18 Apr 2022, 22:40, edited 1 time in total.
By viljasboas
#166391 Filadelfija(-7.5)- Toronto H1 1.90 2 unita ✅✅

Filadelfija over 112.5 1.86 2 unita

Mislim da ni veceras nema sta Toronto da trazi ovde. Ocekivao sam mnogo veci otpor u prvoj tekmi, ali nisu se bas snasli. Dok Rivers je maksimalno ubrzao igru sa Maksijem, nije bilo puno davljenja Hardena po 20+ sekundi napad, bilo je dosta tranzicije i poseda na nepostavljenu odbranu Raptorsa. Embida su cesto udvajali, ovi spolja su to maksimalno koristili, odlicna partija svih, po meni su u onakvoj postavci igre za klasu bolji. Veceras ne mislim da bilo sta moze da se promeni, osim sto ce mozda manje udvajati Kamerunca, ali onda ce se njemu otvoriti prostor... Na sve to ne igraju mali Barnes i Trent (mada proslu bolje da se nije ni pojavio na mecu kako je igrao) tako da Toronto ima i taj problem skracene rotacije. Hendikep od 8 poena mi ne deluje puno, gosti nemaju dovoljno poena u rukama da isprate ovakvu ubrzanu igru Sixersa, Filadelfija ovo bez problema i danas dobija... ;)
Last edited by viljasboas on 18 Apr 2022, 14:38, edited 2 times in total.
By Rovinjez
#166392 Donovan Mitchell over 27,5 (1.86) bet365 2 unita ✅✅

prvu utakmicu mucio se prvo poluvrijeme i zavrsio na svega 2 poena ali onda se otvorilo i u drugom je strpao 30 komada, 40 minuta i 25+ suteva nadam se dovoljno za novu 30+ partiju

Draymond Green over 0,5 threes made (2,55) bet365 2 unita ✅✅

naravno njegov forte je obrana i asisti medutim kad ostane sam moze to pogoditi a kad ratnici imaju takve sutere logicno da ce se riskirati s njega, protiv utakmicu sutnuo dvije i pogodio jednu, za ocekivati je opet slicnu brojku mozda za jednu-dvije vecu i nadam se uz isti rezultat
By UcenikBGD
#166405 Jalen Brunson over 4.5 ast 1.71 bet365 Unita 2 ✅✅

Luka Doncic propustio 18 meceva ove sezone, u tih 18 meceva Brunson startovao u svakom i ima 16/18 na ovu granu 4.5 a napravio 128 asista iliti 7.5 u proseku po mecu. Mozda su mu u zadnje vreme manje asistencije zbog Dinvidija ali opet mislim da moze 5 da napravi uz dobru minutazu. Jedino bas da utrpa 30+ 40+ poena pa da nedodaje uopste ali neverujem u to toliko.

Bukvalno sam kopirao analizu od pre 2 dana ako se ovaj tip na statistici zasnovan može nazvati analizom, i prepravio skor sa 15/17 na 16/18.
Prošlu j enapravio 5 asista jedva na kraju, mislim da gore od onoga pre 2 dana po asistencije ne može. Vidim da su ga svi lokali digli na 5.5 osim balkanbeta koji ga ima po 4,5 ali manja kvota, u maxu je 5.5 kvota 2.00.
Po kretanju kvota iliti berzanski ovde se nameće 6 asista u glavu da će da napravi!!!
Da ga slučajno ne dignu na 5,5 i mnoge nateraju da igraju minus, ko želi over4,5 bolje na vreme da ga odigra. Dončić neće igrati ni večeras ako ne slažu,mada ne bi trebalo!!!
By RussellWestbrook
#166411 Jokic 28.5 over / 1.86 / 2 unit

Jokic 7.5 asistencije under / 1.80 / 2 unit ✅✅

Denver bez jokicevih poena nema sta da trazi protiv goldena i toga je ja vjerujemni on svjstan i zna da mora povuci maksimalno i tu se vise nema sta reci, kad odluci da poentira bas ga je tesko zaustaviti, ocekujem i 30 suteva veceras od njega

Golden dobar defanzivno, ne ispadaju tako lako , odlicno zatvaraju trojku, nema otvorenih suteva, prosle sezone su mu asistencije sa 8 pale na sam 5 u plej ofu, a tako je bilo i prethodnih sezona, asistencije u padu, poeni rastu

Jokic naravno ima fantastican pregled ali tesko protiv goldena prolaze te asistencije na utrcavanja, asistencije za sutere su opet teski sutevi preko ruke, grin gordon moris sporadicni suteri i realno nisu igraci na kojih se mozes osloniti da ce pogadjati konstantno

Jutros sam pisao i za onu trojku grin gordon moris under, dosta zavise od jokicevih asistencija, gordon najvise jer imaju dobru saradnju ali na dobru odbranu to tesko prolazi, moris sutira samo kad mora, uglavnom prevede loptu i bnezi u cosak ceka povratne lopte, i nabode neke poene u kontri ali ovdje ne ocekujem brzu utakmicu nego sporiji ritam i dosta igre 5 na 5, a tu tesko bilo ko od ove trojice moze napraviti prednost
Last edited by RussellWestbrook on 19 Apr 2022, 00:04, edited 1 time in total.
By malsha9323
#166425 Clarkson 11.5 OVER @ 1.80 2 units ✅✅

Uzimam na osecaj, ne pamtim kad sam video manju granicu na ovog divljaka, mozda tamo pre x godina kad je igrao za LAL, ali i tada je redovno prelazio isto iz second unita za nekih 15ak min max. Generalno nije u nekoj formi i ovo nije tip utakmice brzog pace-a koji njemu lezi, ali je uvek koristan ako zafali ofanzivnog potencijala da malo promeni ritam meca. U prvom susretu 10p 4/7 iz igre za samo 20 min. Veceras ga ocekujem na neki minut vise i da isforsira barem 12-15 suteva, sto bi i uz neke lose procente, jos ako udje i neka trojka, bilo dovoljno za prelaz margine.

Dobar mi je i manje ast, ali su me preduhitrili drzali sinoc 2.5 sad je 1.5, tako da to preskacem. U lokalima u Srbiji je 13.5-14.5 pa ko misli da ce i veceras biti pasivan, solidan value za under.
By Vranjinho98
#166461 J.Harden 21,5 under bet365 1,86 2 unita ✅✅

Veceras duel Phile i Toronta, u prvoj utakmici Philadelphia se lagano obracunala sa Torontom bilo je 20 razlike, veceras Toronto bez Barnsa i Trenta tako da ponovno ocekujem uvjerljivu pobjedu Phile. Harden u prosloj utakmici isao preko ove granice uzeo 16 suteva i sutira 4-7 za tri poena, veceras ga ocekujem jos manje agresivnog i sa nesto losijim sutem za tri poena. Po meni ovdje je i vrlo izgledan BO tako da ocekujem Bradu i na manjoj minutazi nego u prvoj utakmici gdje je igrao 40 minuta najviše u ekipi, stoga ga vidim ispod 20 poena veceras.
By russellwes
#166463 Reggie Bullock over 12,5 1,86 2unita

Prvu dao 15 poena za 44 minute na terenu i trebao bi danas opet toliko minuta imati. Tu je prvenstveno zbog obrane ali ima i taj sut za tri sto Dallasu dosta znaci u ovoj seriji. Bez Doncica i ti suteri Mavsa nemaju bas puno prostora kao s njim, ali vjerujem da je Kidd malo poradio sa Brunsonom i Dinwiddiem te da ce to malo bolje izgledati danas. Dosta ovisim ovdje o njegovoj efikasnosti, ali to je uvijek prisutno. Nadam se da ce danas biti na razini :D