Najjača košarkaška liga na svijetu i naša specijalnost :mrgreen:
By Jazavac
#166889 Karl Anthony Towns 10,5 sk + @1,85 admiral / @1.80 bet365 / 2 UNITA

Sta reci sto se vec nije reklo? Negde ga drze I na 11,5 I u to nije nemoguce da preskoci. Adams ce igrati minimalno jer mu nista ne moze. Tillman se muski borio za skokove sa njim prosli put, ali I on je nizi od njega za 15ak cm. Ocekujem ga I u po ako cemo iskreno. Domaci teren je domaci teren +, Kengur na golu :D Mislim da ce da grize za navijace I da uhvati 2-3 offa ako ne I jace jer je visi od gorepomenutog Tillmana.

Nikola Jokic 29,5 + @1,90 admiral / @1.71 bet365 / 2 UNITA

Vidi se da bez njegovih 30+ nema crnog kurca od Denvera. Proslu tekmu je Green ubio Boga u njemu, ali bili su gosti I nije svirano. Ocekujem da vcrs na domacem terenu ima 10+ sb (12-14) I da igra 36-7 ako ne I 40min, jer ako Denver ovo izgubi to je kraj puta za njih.

NAPOMENA: Verujem da ce I Barton, a mozda I Gordon u + pored Jokica. Pre bih reko Barton, ali ni Gordona ne bi lako odbacivao. Neko mora da da doprinosi u poenima ne moze Dzoker Sam. I naravno Brunson - asistencija ako Luka igra vcrs. Hvala Amateru, Joldzi I ekipi ovo smo manje-vise zajedno svi napisali.
By malsha9323
#166928 Poole ast 3.5 @ 1.74 2 units

Na osecaj, da ne tumacim nista preterano, strucni stabovi su se okurazili u ovoj prvoj rundi, pa imamo matchup zone koje se i u EU retko igraju, Achiuwu sakatog sa jednakim brojem suteva kao FVV i tako dalje da ne nabrajam. Igra dobro, zasluzena minutaza 30ak min u ovoj seriji, prosli mec nekoliko magicnih dodavanja, koja dokazuju da ima osecaj za kreaciju.
By Vranjinho98
#166937 Karlo-Antony Towns 10,5 rebounds over 1,80 bet365

2 unita

Ne volim ponavljat tipove al ovo moram uzet.
Jazo ljepo objasnio, Memphis igra bez Adamsa u rotacij tako da Towns nema postene konkurencije na svojoj pozicij plus veceras igraju pred svojim navijačima i ocekujem motiv vise za igrace Minnesote. Jedini problem ovdje moze bit problem s faulima koji Towns zna cesto imat al nadam se da to nece bit slucaj veceras, mada je u prosloj utakmici unatoc problemu s faulima ipak uhvatio 11 skokova za 27 min , a veceras vjerujem da ce igrat 35 min minimalno.
By viljasboas
#166945 Will Burton over 15.5 1.80 2 unita

Ni jedan od ova dva tipa nisu analize. Barton je na osecaj zato sto ce uzeti 15 lopti sigurno, od cega ce bar 4 puta biti sam kao duh, a 3 puta ce difender kasniti da ga uzme gde ce imati prednost u prvom koraku. Da ima malo mozga i samopouzdanja ovo bi presao u 3 cervrtine. Druga je napadacka opcija, vodi se kao lik koji ima sut, on ovo mora ako ne planira sa zavrsi u Zalgirisu. Verujem da ce ga Malone malo dovesti u red za veceras.

Draymond Green under 7.5 reb 1.71 2 unita

Ovo takodje nije analiza, nego statisticki tip. Drejmond ima u poslednjih 6 tekmi vs Denvera 5 undera na ovu granicu, a zadnjih 6 meceva u Mile High City-u ovo nije presao. Mislim ce ga redak vazduh i njegova kurcevitost stajati rezultata veceras, kao i da mu sudije apsolutno nece dopustiti onakvo ponasanje u odbrani i gradjenju lopte. Ako bude suprotno Adam Silver onda treba da obuce dres Kalifornije i tamo da organizuje novu ligu.

Srecno :D :mrgreen: :mrgreen:
By Vranjinho98
#166965 S.Curry 23,5 over 1,86 bet365

2 unita

Iskreno za njega smijesna granica, al tako je zbog minutaze koja ce veceras mislim biti jos veca nego u prve dvije utakmice.
Curry je vruc i proslu je utakmicu za 22 minute Steph uzeo 17 suteva i sasuo 34 poena Nuggetsima, veceras ocekujem jos koju minutu vise i barem isti broj pokušaja iz igre i 4-5 slobodnih bacanja sto ce nadam se biti dovoljno za barem 24 poena od najboljeg sutera u povijesti NBA lige.
By Dejo
#166980 Looney 4,5 skokova manje 1,74 kvota 2 unita

Veceras ce Grin poceti na Jokicu tako da mi deluje da ce Lunijeva minutaza biti maksimum 10 min.Kako Denver dozvoljava malo skokova protivnicima odlucio sam se za ovu opciju pre nego poene.
By Rovinjez
#166988 Jarred Vanderbilt under 4,5 pts (1.74) bet365 2 unita

nepostojeci faktor kao adams kod grizlija, mcdaniels i prince su uzeli prakticki sve minute radi svog suta tako da su ga sveli na malo minuta, prvu 19 minuta i 2 poena i onda drugu 9 minuta i 1 poen, ocekujem opet 10-ak minuta max. za njega i under

Dwight Powell under 6,5 (1,90) bet365 2 unita

luka je spusten na doubtful a i to sto su kladionice ubacile igrace dallasa u ponudu su poprilicno jasan znak da ga nece biti ni danas, izjavio je i jucer kako ga nervira igranje s nekim restrikcijama i dok ne bude 100% zdrav da moze igrati normalne svoje minute nece biti u sastavu sto je i logicno jer u dallasu definitivno ne zele neku tezu ozljedu koja bi da udaljila na duze staze, luka je prije nepuna 2 mjeseca napunio tek 23 godine i znaju da ce sa njim itekako imati sansi za titule u buducnosti . Sto se powella tice dobar dio njegovih poena je vezan upravo za luku i njegove asiste i lobove koje mu nabacuje na obruc, bez toga ostaje mu samo nekakav ofanzivan skok i slicno jer nema covjeka koji mu moze dati loptu ko luka a pored goberta tesko ista 1 na 1, uz to za dallas puno bolje djeluje kad igra kleber koji ima sut iz vana pa onda moze malo goberta izvuci van i olaksati drugima, upravo je nijemac bio jedan od boljih proslu utakmicu sa 8 trica iz 11 pokusaja, powell je tad igrao svega 16 minuta i dao 2 poena, prvu utakmicu je bio nesto bolji sa 4 poena ali za ocekivati novi under