Najjača košarkaška liga na svijetu i naša specijalnost :mrgreen:
By Jazavac
#167052 Giannis Antetokounmpo 13,5 sk + @1,75 admiral / @1.74 bet365 / 2 UNITA

Vec odavno sve receno. Nema ko da mu hvata lopte, plus je Midlton OUT tako da neko mora da pokupi tih 4-5 lopti koliko je imao u oba duela. U oba duela je imao 16 I 18, tako da ne vidim nacin da ga zaustavi iskreno, zbog toga se I granica pomerila za skok.

Jonas Valanciunas 12,5 sk + @1,95 admiral / @1.90 bet365 / 2 UNITA

Obe tekme presisao granu. Problem jedino mogu da budu minuti, ali mislim da ce domaci teren uciniti svoje. Booker ne igra, tako I da ocekujem vise cigli od strane Finikss, koje ce on pokupiti.
By malsha9323
#167054 Kevin Huerter ast (2.5) OVER @ 1.74 2 units ✅✅

U proslom mecu igrao dobar deo na ball handleru, dok je Trae bio off ball i to generalno i nije izgledalo tako lose, sa obzirom da su drzali mec u egalu. Cim je Young poceo da dominira na lopti, previse petljanja MIA poprilicno disciplinovan u odbrani, odmah su se odlepili. Ne vidim zasto danas, barem u nekim sekvencama ne bi ponovili slican gameplan. Prosecno 9 potencijalnih ast u prva dva meca, ako nastavi u istom ritmu, znaci da je za prolaz ovog tipa dovoljno da saigraci pogode 30%. Nije neko ko voli da resava i u kljucnim napadima se oslobadja lopte. U proslom susretu ga je uglavnom cuvao Jimmy :lol:
By viljasboas
#167058 CJ Mccolum over 24.5 1.83 2 unita ✅✅

Brzinski samo u guzvi dam nekoj, posle proslog meca gde je Ingram izdominirao ocekujem veci fokus Finiksa na njemu, Cj je svakako glavn lik sa loptom, granica od 24.5 mi je stvarno niska za njega samo losi procenti ga ostavljaju ispod i ovu kocku uzimam.

Nikola Vucevic over 19.5 1.86 2 unita

Uzima baaaa veliku porciju suteva, mislim pukne 10 trojki za centra je to stvarno mnogo. Protiv Milvokija inace ima jako dobre poenterske veceri i retko kad je ispod ovog broja.

Srecno :mrgreen: :mrgreen:
By Vranjinho98
#167071 D.Ayton 19,5 over 1,86 bet365 2 unita ✅✅

Veceras duel Sunsa bez Bookera protiv pokazalo se jako neugodnih Pelicansa, jako bitna utakmica za obje ekipe stoga mislim da ce svi dat svoj maximum veceras.
Ayton u prvoj utakmici zabio 21 poen u drugoj debelo ispod granice 10 poena. Veceras ga ponovno ocekujem u overu, nema Bookera tako da su Ayton i Paul dva glavna igraca uz Bridgisa.
Mislim da ce Ayton i Paul odlicno surađivat veceras i da ce ga Paul hranit loptama i da ide bez vecih problema na 20+ poena veceras
By Vranjinho98
#167072 J.Crowder 9,5 vise 1,86 bet365 2 unita ✅✅

Ovaj tip igram malo i na osjecaj nadam se da me osjecaj ne vara :D

Crowder u prve dvije utakmice pokazalo se nije onaj igrac kao u proslogodisnjem playoffu.
Prva utakmica 1 poen, ,0-4 za tri poena za 27 min, druga utakmica 5 poena, 0-5 za tri poena.
U prosjeku igra oko 27 min veceras ocekujem koju minutu vise i koji sut vise s obzirom na odsustvo Bookera. Do sada je na 0-9 za tri u 2 utakmice, no veceras ocekujem 6-7 suteva za tri poena i 4-5 za dva sto ce nadam se bit dovoljno za prvu dvocifrenu utakmicu u ovogodišnjem playoffu i prekid lose serije za Crowdera.
By malsha9323
#167073 Image

Cam Payne P+R+A (12.5) OVER @ 1.83 2 units

Na cist stats. Gledao sam negde projekcije da bi mogao da dobije 25+ min u odsustvu Bookera, ali u to cisto sumnjam. Sa druge strane svasta sam vidjao u ovom PO, pa me ne bi cudilo da igra neke sekvence na beku dok je CP3 na handleru, ako bude u dobrom ritmu, uz sigurnih 15-20 min gde ce ga menjati na pleju. Statisticki samo sa uzetim parametrom da ne igra Booker, ovu marginu prelazi samo poenterski, ali to je suv stats, te nije toliko merodavan, bez ostalih faktora. Lepo je vukao ekipu ove sezone, kad su prve dve opcije bile pod onim protokolima, svestran igrac, takodje imao solidne minute u proslom PO, te mu ove bitne utakmice nisu strane.
By vintage1978
#167075 Antiša The Greek Freak....over 13,5rebs.....koef.1.74......2 unit-a

Na oba para idem čisto statisticki naslanjajući se na zadnje dvije tekme u playoff-u.
Na utakmici sa "malim" brojem poena 86-93, Antiša je imao 16rebs, dok je na drugoj tekmi sa dosta više poena 114-110 imao 18rebs, stoga mislim da ce se tradicija nastaviti što se toga tiče.

Nikola Vučević over 11,5rebs......koef. 2.05.....2 unit-a

Ista priča ko i gore, gdje je Vučević imao 17rebs u prvoj tekmi, a 13 u drugoj. Iskreno,
neka Bullsi dobiju, pa ja taman pao oba para :) Zato ne prepisujte :D

Sritno svima i zivili!
By Rovinjez
#167078 Bam Adebayo over 3,5 ass. (2,30) bet365 2 unita ✅✅

pisao sam vec o njegovim podcijenjenim playmakerskim vjestinama i na njega se uvijek mogu pouzdati u tom dijelu, u ovoj seriji nijednom nije bio na svojoj punoj minutazi sto radi BO-a pa radi faula, danas bi hawksi trebali pruziti daleko bolji otpor i da on bude onda vise u igri i samim time prebaci ovo, protiv njih ove sezone 3/4 overa s tim da je jedini under bio bas proslu utakmicu kad je stao na 3 asista ali u svega 24 minute

Wes Matthews over 7,5 (1,90) 2 unita bet365

izostankom middletona otvoriti ce se jos vise minuta za njega, proslu utakmicu 34 minute i 11 poena a nesto slicno trebalo bi biti i veceras, grk ce privuci veliku pozornost obrane na sebe i bit ce tu suteva za 3 za njega pogotovo kojeg sutira jako fino zadnje vrijeme pa nek nastavi