Najjača košarkaška liga na svijetu i naša specijalnost :mrgreen:
By Jazavac
#167104 Kevin Durant 29,5 + @1.90 admiral / @1.71 bet365 / 2 UNITA

Posle istorijskih 0/10 u drugom poluvremenu prosle utakmice, ocekujem da konacno da 30. Domaci teren, svirace mu se vise faulova, da ne pominjem da su obe bukvalno zbog njega izgubili, tako da ce pred domacim navijacima sigurno pokusati da se opere za onu sramotu. Reko sam da gr necubvise, ali mislim da veceras mora, makar I na silu da da 30po.

Jayson Tatum 5,5 ass + @1,75 admiral / @1.74 bet365 / 2 UNITA ✅✅

Koliko Jak value tip ima scedoci I cinjenica da je sa 4,5 I 1,8 kv povecan na 5,5 a kvota dmanjena na 1,75. Jednostavno Bruklin mu ne da da dise, sto Tata odlicno koristi I razigrava saigrace. Ocekujem da do VCRs Ili od sledeceg meca granica bude na 6,5 jer su ponovo promasili vodeci se statistikom iz regularnog dela sezone. 30,5- je takodje tip koji ima Jak value.
By Vranjinho98
#167106 Utah Jazz vs Dallas Mavericks +6,5 2 1,90 bet365 2 unita ✅✅

Ovdje igram pobjedu Dallasa ili poraz od maximalno 6 razlike. Jednostavno Juta nije ni blizu onome sto je bila kroz regularni dio sezone, igraju jako lose svak za sebe bez timskog duha i igre i tako svake sezone, al ove mi to izgleda daleko najlosije. Dallas ih dobio 2 zaredom bez Dončića i pokazao se kao jako jako dobra ekipa. Tako da veceras ocekujem ponovno dobru i neizvjesnu utakmicu, a u prilog Dallasu ide i to sto se veceras 99% vraca i Luka Dončić, a svi znamo tko je i kako igra Luka i sto donosi za ovu ekipu. Za one hrabrije mislim da se moze probat odigrat cistu dvojku na Dallas.
By Rovinjez
#167110 Ja Morant over 8,5 ass (1.83) 2 unita ✅✅

dobar dio poraza u prvoj utakmici je isao njemu na dusu, imao je prakticki privatnu utakmicu sa bezbroj zabijanja pod kos koja nisu donijela nista dobro i grizliji su puno bolje izgledali kad njega nije bilo unutra medutim u ove dvije naredne utakmice dijamentralno suprotno, trazio je odlicno svoje suigrace a svoju porciju ce uvijek imati tako da je to odmah izgledalo bolje i ne cudi sto su dobili naredne dvije utakmice u kojima je on imao po 10 asista a isto ocekujem i veceras, primamljivo je probati i njegov triple double koji se placa po cak 10,25 kad znamo da je proslu imao triple double a utakmicu prije falio je svega 1 skok

Kevin Durant under 5,5 ass (1.86) 2 unita

prve dvije utakmice 3 i 5 asista s time da je u drugoj napravio 3 komada u prvih 5 minuta utakmice i onda 2 do kraja, cuvaju ga fenomenalno i nista nema lako za njega, isto tako za ocekivati je daleko veci protagonizam kyriea irvinga koji u drugoj utakmici nije napravio prakticno nista
By viljasboas
#167113 OG Anunoby over 17.5 1.80 2 unita

Anyoby bez Barnesa na ovu granu ima 8/8 overa. Ovde uzeti sada sa rezervom, jer je potvrdjeno da ce ruki igrati veceras. Pick mi svakako ima value, jer OG igra u bas dobroj formi, tacnije igra u najboljoj napadackoj formi od svih Raptorsa. Cak i na manji broj suteva moze ubaciti 18 poena, ali ne vidim ga svakako ispod 15 uzetih komada, jer mislim da niko nije lud uskracivati usage jedinoj za sada svetloj tacki u ovoj seriji.

KAT under 24.5 1.83 2 unita

Ovaj pick mi se svidja zato sto mi se cini da KAT ne moze bas da se snadje sa promenom Memfisa dole koji su izbacili Adamsa i presli u neku ruku na small ball vs njega. 15 i 8 koseva u prosla dva meca, plus po 5 faulova u obe. Uopste se nije proslavio, ok ne ocekujem opet ovako niske cifre, ali ni ne ocekujem 29 koseva kao u prvoj sa Adamsom. Ulozi sve vise rastu kako odmice serija, odbrane postaju ozbiljnije, pritisak veci, rukica drhtavija, a KAT mi nikad nije bio igrac za bitne utakmice, tako da mi je ovo pola/pola na osecaj i prilagodjavanje Grizlisa upravo njemu u vidu Klarka, JJJ-a i Tilmana. Ovaj pick mi pada u vodu ako ga krene sut pa pogodi brze 3-4 trojke ali nesto ne verujem u to.

Srecnooooo :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Last edited by viljasboas on 23 Apr 2022, 19:58, edited 2 times in total.
By malsha9323
#167115 Donovan Mitchell (29.5) OVER @ 1.80 2 units

Nema puno diskusije, verovatno najbitnija utakmica u sezoni za Dzezere, ocekujem maksimalnu koncentraciju doticnog uz nesto poboljsane procente u odnosu na prosli mec 1/8 za 3. Vidim ga na 30+ uz 25+ suteva i heavy minutazu.
By malsha9323
#167119 Netsi -3 @ 1.90 2 units

Must win mec za BRO, niko se nikada nije vratio iz 0:3, ne mogu da zamislim da pretendenti na titulu ovo olako puste, narocito na domacem terenu. Boston je verovatno bolja ekipa, ali veceras ocekujem odgovor pre svega KD za prvu pobedu u ovoj seriji.
By Dejo
#167131 Tobajas Heris 6,5 skokova vise 1,76 2 unita
✅✅
Nemam vise strpljenja da cekam vest za Barnsa pa cu ici sa ovim.Dve zadnje utakmice gde nije bilo Barnsa 10 I 12 skokova,tako da se nadam da ga nece biti ni veceras.A ako ga bude Heris ce imati sigurnih 35 do 40 min na parketu pa moze opet preko :mrgreen:
By russellwes
#167133 Joel Embiid under 30,5 1,68 2unita ✅✅

Cekao sam da ubace i igrace Phile u ponudu pa da stavim Trenta over, ali eto kad nisu ubacili stavit cu ovo. Embiid ovo ne bi presao ni proslu utakmicu da nije ubacio onu tricu, a danas s obzirom da je 3:0 za 76erse, Raptorsi nemaju pravo na pogresku. Stoga ja vjerujem da ce jos vise zateci obranu pogotovo na Embiidu kojeg su solidno zatvorili u ovoj seriji. Na sve to Joel ce danas igrati sa povredom prsta tako da mi i to ide u prilog :D
By russellwes
#167172 Rudy Gobert under 13,5 1,86 2unita

Puno veci faktor u obrani nego u napadu kod Jazza, ali danas sa Doncicem na parketu mislim da ce dobiti dosta manje minuta. Duo Doncic/Powell odlicno radi protiv Utaha, ali su Mavsi nasli odlicnog igraca u Kleberu s kojim mogu odigrati small ball te je to jos jedan razlog zasto mislim da ce Rudy dobiti manju minutazu.