Najjača košarkaška liga na svijetu i naša specijalnost :mrgreen:

Top 10

1
5%
3
14%
1
5%
2
10%
4
19%
2
10%
3
14%
1
5%
3
14%
1
5%
By viljasboas
#167312 Jason Tatum under 6.5 reb 2.00 2 unita ✅✅

Ovo granica je mnongo manja od njegovog godisnjeg proseka koji je 8 po mecu, ali trenutno priroda posla kojim se bavi ga je naterala da padne u ovoj kategoriji, a to je ne odvajanje od Duranta. Da ne pricam kako i odakle igra KD i koliko je samim tim Tatum daleko od kosa, sva 3 puta u ovoj seriji protiv Bruklina je ostao ispod ove granice 5, 6, 4 skoka, a kvota je bas dobra.

Joel Embid under 28.5 1.83 2 unita ✅✅

U one price o palcu nesto ne verujem, nigde zavoja, ful minutaza itd... Posto je za mene folirant koja kuka i baca se na svaki kontakt mislim da mu nije nista specijalno, mozda malo nesto oseca pa se pravi drama oko operacije i tako to... Ono u sta verujem je odbrana Raptorsa na njemu, gde ga cuvaju Dragoceni Aciva i Siakam, ali najvise mi se svidja kod ovog picka sto se Skoti Barns vratio koji ima ulogu da udvaja Kamerunca i to mnogo dobro radi, uopste nema laganih poena, opet Torontu se vrlo isplati da ga udvajaju, jer nije on Jokic pa da jednim pasom napravi kos za saigraca. Ume da doda loptu, ali proslu tekmu i mnogo TO iz udvajanja tako da verujem da Kanada ovde nece odustajati od taktike.
By Rovinjez
#167318 Bojan Bogdanovic under 19,5 (1,80) 2 unita ✅✅

u obrani gine a u napadu dva privatnika mitchell i clarkson igraju neke svoje utakmice i vise se ne moze sakriti da to frustrira ostatak igraca, bojan tako svaku utakmicu dobija sve manje suteva, pocelo je sa 20 pa 15 onda 12 i zadnju mizernih 10 a s obzirom na bitnost utakmice iluzorno je ocekivati da ce ova dvojica preko noci poceti dijeliti lopte, bojan ce morati sutirati u jako visokom postotku da ovo prebaci

Kyrie Irving under 26,5 (1,86) 2 unita ✅✅

ne djeluje mi kao covjek kojem je stalo da se ova serija produzi barem po videnom, izuzev zadnje cetvrtine prve utakmice kad je strpao 18 poena ovo sve ostalo je bilo poprilicno lose, 10 poena u drugoj utakmici gdje u drugom poluvremenu nije posteno pogledao prema kosu i onda 16 poena posljednju utakmicu, igrace takve kvalitete je uvijek rizik igrati under jer naravno on moze 40 strpati bez problema ali prema videnom u vecem dijelu ove tri utakmice ne vidim taj slucaj ovdje
By Vranjinho98
#167327 OG Anunoby 16,5 over 1,80 bet365 2 unita

Biti ili ne biti utakmica za Toronto veceras nakon pobjede u zadnjoj utakmici.

Ovaj mladić igra odlicno u serij protiv Phile 3 od 4 overa na ovu granicu redom 20, 26, 26 i zadnju 11 gdje je imao 3-13 iz igre sto je kriminalno.
Veceras ocekujem nesto bolju partiju i s obzirom na minutazu i broj suteva uz neki pristojan postotak suta i 4-5 slobodnih bacanja mislim da ide preko ovih 16 poena.
By malsha9323
#167339 Toronto +8.5 @ 1.80 2 units ✅✅

Ocekujem tvrd mec i borbu gostiju do samog kraja, iako bi Philly ovo trebala zavrsiti vec veceras, uzdam se u neke Nurse-ove specijale kojih je uvek prepun. FVV je out, ali je tokom cele serije u kontra ritmu, te sticem utisak da njegovo odsustvo i nece predstavljati neki preveliki hendikep za Raptorse.
By russellwes
#167345 Trent Jr over 19,5 1,90 2 unita

Pascal Siakam over 5,5 assist 2unita ✅✅

Zadnje 2 je Trent ubacio po 24, ocekujem slicno i danas. Raptorsi su bez VanVleeta tako da Siakam i Trent moraju zapeti. Vjerujem da ce opet uzeti oko 20 suteva, ne boji se opaliti tricu, plus je on taj igrac koji bi trebao kaznjavati Embiidov drop.

Vodim se cistom logikom da bez VanVleeta Siakam bi trebao biti glavni u napadu i trebao bi bas on imati najvise loptu u rukama. Uvijek je on tu oko ove granice i ne bih se danas iznenadio kada bi Pascal ostvario i triple double :D
By malsha9323
#167347 AL Horford (9.5) OVER @ 1.76 2 units ✅✅

Retko bet ne moze da se dogovori oko margine koju su danas menjali u rasponu od 9.5-12.5 :D Pasivan u proslom mecu, jbg godine, treba odigrati cvrsto 3 jaka meca u PO. Ocekujem ga veceras dvocifrenog protiv porozne odbrane BRO, bez problema preko ove margine u prve dve utakmice.
Last edited by malsha9323 on 25 Apr 2022, 23:02, edited 2 times in total.
By Jazavac
#167348 Jayson Tatum 5,5 ass + @1,70 admiral / bet365 @1.74 / 2 UNITA

Zasto menjati recept? Dokazao je da cak i kada ubaci 30 daje 6 asista.

Mitchell 5,5 ass + @1,85 admiral / bet365 @1.83 / 2 UNITA

Kod njega je lopta non stop. Poentira dodaje bacaka ga na sred terena, radi sve jednom recju u napadu. Da li ceorebaciti 30 nzm, ali 6 asista moze imati jer je Conley bitan ko semafor u GTA. Ocekujem I da ga malo stisnu u odbrani, gusto je, tako da ce biti primoran da da pas nekome. U duelima je uvek bio oko ove grane 3 overa jedan under. 6,5,6,7

NAPOMENA: Odigrao Sam njih I Siakam asite+ I Bogdanovica po -
By JohnnyNoCash
#167364 Dalas - Utah 212.5- 1.90 / 2 Unita ✅✅

Pisao sam u drugoj temi, ovo mi je možda najizgledniji pick večeri, pace je sa povratkom Dončića pao sa 95.7 na 89.6, vidljivo je da nešto sporije igraju, unatoč 44 slobodna bacanja što je Utah imala prošli meč, (ne vjerujem da će se ista greška ponoviti večeras, jer vjerujem da ih je to upravo koštala, ona besmislena bacanja na goberu), meč je završen na 199 poena, a večeras vidim negdje maksimalno 210, barem moja predpostavka.

Toronto + 8.5h 1.80 / 2 Unita ✅✅

Napisao sam jednom, napisaću opet, ali slažem se uglavnom što je malsha napisao. FVV je baš u kontraritmu, ne vjerujem da će njegov izostanak previše utjecati večeras. Trent je u odličnoj formi kao i Siakam, mislim da će biti dosta fizički zahtjevna utakmica za oba tima, i čak se ne bih iznenadio kad bi Toronto večeras došao do brejka, a i ako pobjeda Fila, iskreno mi je teško povjerovati da ih mogu razbiti. Barnes je na pres konferenciji na pitanje " da li vjeruje da se mogu vratiti" u potpunosti ako budu ponovili dobru odbranu kao ovaj prošli meč, odgovorio je sa da, apsolutno. A i ja iskreno vjerujem da mogu iznenaditi večeras, pa eto, bumo vidil.
By Darko1987
#167365 Bruce Brown (BKN Nets) rebounds 6.5 under @1.95 bet365 / 2 units ✅✅

Posle Game 1 i učinka 5pts, 2 ass i 1rb Brown u naredna 2 meča po brojkama najbolji igrač Nets-a, al' samo iz jednog razloga, Udoka je riješio da po svaku cijenu zaustavi dvojac KD&Irving, Bruce kao najslabiji šuter je koncepcijski rizik gdje on to koristi maksimalno i većinu šuteva što sa distance ili u blizini obruča uglavnom je sam te mu nije teško da puni koš protivnika.

U ova 2 pomenuta meča je uhvatio po 8 lopti, al' koliko je realno da on treći meč u nizu uhvati 3 ofanzivna skoka??? Činjenica je da on provodi mnogo vremena u igri pa je logično da se neka lopta odbije al' meni nikako ne ide u glavu kako igrač koji juri po perimetru za najboljim igračima kelta hvata po 8 skokova a pri tome u igri je uvijek jedan dominantan centar Nets-a??? Smatram da je imao mnogo više sreće nego li pameti da pohvata sve te lopte, posebno se to odnosi na ofanzivne skokove.

Večeras će on opet imati istu ulogu, defanziva na max protiv rođaka sa druge strane i Tatum-a, u napadu pick igra sa KD ili ćoškarenje, prosto mi izgleda nevjerovatno da će opet uhvatiti 3 skoka u napadu. Uhvatiće on sigurno 4-5 defanzivnih skokova, tako je bilo u ova 2 prethodna meča, al' ja se iskreno nadam da neće imati onoliko sreće da mu lopta pada u ruke u napadu pored 3 igrača BOS i slične situacije.