Najjača košarkaška liga na svijetu i naša specijalnost :mrgreen:
By Dejo
#167412 Ja Morant 7,5 skokova vise 1,86 kv. 2 unita

Presao ovu granicu u 6 od 7 predhodnih duela.Brza utakmica,oba tima ce igrati dosta I sa nizim petorkama,Morent ima sjajan odraz I vidim ga preko ove granice I veceras

Chris Paul 20,5 + 1,80 kvota 2 unita

Ocekujem odgovor Finiksa posle ubedljivog poraza u prosloj utakmici.Trebao bi nocas Pol kao najiskusniji da preuzme odgovornost I da uputi mnogo vise od 8 suteva koje je uzeo u prosloj.
By russellwes
#167419 PJ Tucker over 7,5 1,86 2 unita

U ove 4 utakmice protiv Hawksa tri puta je isao preko ove granice. Kakve sam srece bas danas ce opet ispod, ali moram ga odigrati. Dobije tu negdje oko 30 minuta, prvenstveno zbog svoje obrane, ali u ovakvoj ekipi kao sto je Miami, njegov sut za tri iz kornera odlicno sluzi. Atlanti je cilj zaustaviti Butlera, Heroa kada je u igri te Adebaya koji je poprilicno zakazao u ovoj seriji. To ostavlja dosta prostora ostalim igracima sto Tucker odlicno koristi i bude cesto onako bas sam na trici. Proslu tekmu je Spoelstra cak izvadio Adebaya i tako zaigrao small sa Tuckerom na petici kako bi dobio na spacingu i to je dosta dobro izgledalo, pa zasto to ne odigrati i danas barem jedno 4-5 minuta? U tom slucaju vjerujem da ce Tucker uzeti i koji sut vise :D
By JohnnyNoCash
#167459 Phoenix 110.5+ 1.86 / 2 Unita

Vrijeme je da Finiks napokon nekom ubaci 120+ poena, mislim da je večeras kraj te loše serije koje imaju pogotovo za tri poena, već sam spominjao tamo u drugoj temi. Ayton odlično igra, generalno su za dva odlični procenti, samo malo više da procenti za tri budu bolji, ide ovo lagano preko granice. Zadnja dva meča 25 i 15% za tri, Pelikani su peta najgora ekipa po branjenju trojki, i tako da ne pije vodu ta neka odbrana, jednostavno imaju otvorene šuteve, ali ih ne pogađaju. Unatoč svemu tome, opet su u ove četiri utakmice postigli 110,114,114,103. Igraju kući, u arizoni i mislim da bi večeras Pelikani mogli opasno nastradati.
By viljasboas
#167477 Memphis(-6.5) - Minnesota H1 1.95 2 unita
Memphis - Minnesota 1st Quarter over 60 1.90 2 unita

Memfis je izuzetno nadrkan posle proslog poraza od Minesote, zalili su se na sudije i to bas ozbiljno, svi su upali u probleme sa faulovima, izgubli na kraju 1 razlike, veceras dolazi osveta. Svi mi ovde znamo da u ovoj seriji ne bi smelo da bude iznenadjenja, vec sam pisao malo nesto i u drugoj temi, ocekujem ooooooozbiljan mec Grizlisa, mnogo su bolja ekipa po meni i mislim da ovo veceras dobijaju sigurno sa 7+.

2nd unit Memfisa je spektakularan, moze da se nosi ko god iz rostera sa Volvesima, uz dozu malo srece ovo po meni ide u rutinsku pobedu, nece sebi oni dozvoliti da opet jurcaju, znaci bez onih klackalica od po 20 razlike. Ne bi me cudilo ni da bude BO, posto mozemo da se setimo kako je Memfis to lagano u regularnom gazio kod kuce, sa Morantom i bez njega, a kako Minnesota ima one letargicne faze odsustva sa utakmice predvodjeni Russellom i Townsom...

Dodao bih na ovo da je samo jedna od cetiri prve cetvrtine zavrsena na granici 60 poena, sve ostalo je bilo preko, od starta se igra brzo, kasnije mec usporava.

Srecno :D
By Vranjinho98
#167478 T.Herro 21,5 over 1,86 bet365 2 unita

Nema ovdje sta puno za reci, Miami veceras bez Butlera i Lowrya.
Herro u serij protiv Hawksa jednom isao preko ove granice, proslu utakmicu podbacio samo 3 poena veceras ga ocekujem na 30+ minuta s obzirom na izostanke. Uzet ce sigurno svoju dozu suteva mozda i vise od toga jer bi trebao imat povecanu minutazu tako da uze neke pristojne procente ocekujem ga preko 21-og poena.
By Rovinjez
#167481 Ja Morant double double yes (1,80) 2 unita

postoji razne mogucnosti, naravno najrealnija je poeni + asisti ali ni skokove ne treba iskljuciti ovdje, jako bitna utakmica i za ocekivati je da odradi kako treba, nakon one prve lose utakmica zaigrao je puno zrelije i pametnije pa nek nastavi

Bam Adebayo under 19,5 pts (1,86) 2 unita

nije ni jednom prebacio ovu granicu u ovoj seriji, dapace nije bio ni blizu, nema lowryja i butlera pa su mu digli granicu medutim ne vjerujem da ce on biti taj koji ce profitirati neigranjem gore navedenih nego likovi poput herra, strusa itd. a maloprije je izaslo i da ce capela nastupiti za hawkse sto je samo plus za ovo
By Darko1987
#167482 Gabe Vincent (MIA Heat) assists 4.5 over @2.05 bet365 / 2 units

Idem opet sa njim, prošlu tekmu ispoštovao, imao 4 tačna dodavanja al’ je kreirao mnogo više od toga, posebno na samom startu meča u prvoj četvrtini je meč otvoren sa 0/4 na njegova dodavanja, Bam jedno polaganje, PJ otvorenu tricu, Butler jedan drive, koliko se mogu ovako na prvu sjetiti. Posle je to došlo na svoje pa su saigrači počeli pogađati šuteve.

Sad kada su Jimmy i Lowry out lopta će biti dosta više kod njega, ima sasvim pristojan pregled igre, zna da podijeli pas, ostaje samo da saigrači imaju pristojne procente šuta, kako Atlanta igra defanzivu vjerujem da može do 5 tačnih dodavanja.

Usage rate će svima biti drastično povećan pa tako i Vincent-u, Young bi trebao biti matchup tako da tu neće biti problema gdje očekujem da napravi prednost u napadu što potencijalno otvara opcije da poentira al’ takođe i da podjeli loptu saigračima. Meč bi trebao biti u egalu sada kad su Jimmy i Kyle out, Vincent 30+ minuta, kao startni PG u meču koji vodi u polufinale konferencije, na ovako veliki usage rate koji ga očekuje ja ga vidim na minimum 5 asistencija.
By Darko1987
#167483 Victor Oladipo (MIA Heat) 18.5 under @1.83 bet365 / 2 units

Činjenica je da Oladipo starta al’ meni stvarno nije jasno od kud ovolika granica? To što on upada u startnih 5 ne znači da će imati 40 minuta i 15-20 šuteva, ima Heat dosta igrača koji mogu zabijati.

Ja ga u ovom meču vidim na 25-30 minuta, maksimalno 15-ak šuteva, samo visok procenat šuta ga vodi u over. Po meni prva napadačka opcija u startnih 5 je Bam, ubijeđen sam da će se dosta toga igrati za njega na startu tekme sad kada je Jimmy out, a Herro kad uđe u igru onda se zna ko će da završava svaki drugi napad.

Oladipo je iznenada dobio šansu u prošloj tekmi, prva tri meča ga Spoelstra nije nikako koristio, po meni šansu i nije nešto iskoristio, 23 min, 3/10 (trica 0/5) i meč završio sa 6pts.

Matchup bi trebao biti Hunter, mislim da mu može itekako parirati u igri 1 na 1, distanca kod Victor-a je uvijek bila diskutabilna. Nije u formi, još se traži, po meni promašena granica za 2-3pts sigurno, ja ga ne vidim preko 15pts. Herro i Bam po meni prve opcije u napadu i prvi strelca u ovom meču.
By malsha9323
#167494 Suns win and both teams to score 100 @ 2.35 2units

Serija se komplikuje iznenadjujuce dobrim igrama NOP-a i povredom Bookera, ipak PHO je sampionska ekipa pravljena za najvece domete, te ocekujem odgovor na poraz iz proslog meca i osvetu na domacem terenu. Nisu se nesto proslavili defanzivno do sada, Ingram i CJ dobro komanduju napadima, NOP se pokazao cvrst u zavrsnici, ocekujem veceras nesto slicno i da naravno dobace do 100 poena na krilima gore pomenutih, samo jednom u seriji ostali ispod i to u prvom mecu na 99.