Najjača košarkaška liga na svijetu i naša specijalnost :mrgreen:
By viljasboas
#167583 Embid under 27.5 1.86 2 unita

Pre 3 dana sam pisao za njega, da se ne ponavljam. U ovoj seriji 2 overa (jedan kad je povredio Barnesa i sledecu kad isti nije igrao), 3 undera na ovu granicu. Ovog igram minus dok ne ispadnu iz plejofa, sledeci matchup Miami, doodji kamerunac ovamo. :) Bilo bi idealno da jednom padnem da pogodi 33, da bi mu vratili granicu na 29.5.

Utah - Dallas under 210 1.90 2 unita ✅✅

Zadnje dve tekme 179 i 199 koseva. Otkad se Doncic vratio pace je jos vise usporio, Mitchel je u zadnjih 6 cetvrtina odsecen, Bojan je na Luki celu tekmu, u napadu ga skoro i nema, njih dvojica nemaju poentersku zamenu osim malo Klarksona ali to nije dovoljno. Ovakav stil po meni vise odgovara Dalasu i veceras ocekujem jednu sporu tekmu sa jakim odbranama. Zanimljiv podatak da su juce i prekjuce svi mecevi otisli u under MWK-CHI, GSW-DEN, MIA-ATL, MEM-MIN, PHO-NOP nadam se da se i veceras nastavlja ovaj trend. :D
Last edited by viljasboas on 28 Apr 2022, 11:52, edited 2 times in total.
By Darko1987
#167584 James Harden (PHI 76ers) rebounds 6.5 under @1.76 bet365 / 2 units ✅✅

Nakon 3-0 Phila je sama sebi zakomplikovala situaciju i sada Toronto ima šansu da izbori Game 7, a tu je sve moguće. Harden se dosta muči u ovoj seriji, procenti šuta samo jednu tekmu išli preko 40%, samo 2 puta je imao dvocifren broj asistencija, a što se skokova tiče ni jedan od 5 odigranih u ovoj seriji nije prešao 6.

Po dosad viđenom defanzivne skokove uglavnom kupi Embiid i Harris koji je na prosjeku od skoro 10Rb po meču. Harden je uglavnom na perimetru, zadužen za “defanzivu” na bekovima Raptors-a, daleko od koša tako i od defanzivnog skoka. U napadu on jako rijetko i pokušava da pokupi ofanzivni skok.

VanVleet je doubtful što mi se jako sviđa, puno bolje Toronto izgleda bez njega u oba pravca ma koliko to čudno zvučalo, al’ sve više je kritičara na oni što Fred trenutno igra i u kakvoj je formi bio posle All star-a. Imaju vrlo pokretljivu petorku, aktivnu na oba kraja terena, očekujem da večeras zapnu na max, ko zna možda se izbori i majsotica. Pokazali su u ovoj seriji da itekako mogu parirati gdje su prvog strelca lige limitirali ispod 25pts u prosjeku po meču.

James bi trebao imati istu ulogu, jednostavno po ovoj trenutnoj postavci na terenu i potencijalnim matchup-ovima on nikako ne profitira sa skokovima i ja iz tog razloga očekujem nastavak ovog niza u kome nema 7 ili više skokova.
By JohnnyNoCash
#167587 Bogdanovic 18.5+ 1.83 / 2 Unita ✅✅

Bojan je jedan od najkonstantnijih igrača u ovoj seriji, ako se izuzme taj prošli meč kad su generalno svi loše odigrali. Minus ovom paru svakako jeste činjenica da će biti zadužen za Dončića i moram priznati da u G4 je imao 5 osobnih, a iskreno nisu bili neki prekršaji ali su sudije svaki kontakt nad Dončićem svirale jer je i sam izašao tek iz povrede. Bojan dobro igra na niskom postu, dobro igra leđima, zna sebi iskreirait sam mid range šut, dobro se otvara i oslobađa na trojkama, samo je pitanje koliko će večeras Mitchell da carini loptu. Po meni će njega maksimalno zatvoriti kao i čitavu ovu seriju, a pored Clarksona neko mora da povuče, prva tri susreta ima lagana 3 overa, i po ovoj granici koja je baš preniska za igrača ovakvog kalibra ja moram da udarim over.

Embiid 3.5- asist 1.76 / 2 Unita ✅✅

Embiid ima odličan pregled igre kada to hoće, i obzirom da je na njemu se igra najjača odbrana, onda ima dosta prostora da izbaci pasove vani i da nađe slobodne suigrače koji imaju otvorene šuteve. Ali, pošto je Doc Rivers poznat po svojim choke serijama, gdje je jedini trener koji zna da ispusti veliku prednost, mislim da će večerašnja utakmica odlučiti ko prolazi ovu seriju. Embiid će večeras morati povući sa svojim poenima htio on ili ne htio, i mislim da će maksimalno forsirati i napadati nešto kao u tom G2 kad je imao 31 poen i ne vidim ga večeras ispod 10 bacanja. Završio je taj meč sa 0 asistencija, a u Kanadi u dva meča imao je 2 i 3 asistencije. Ovu granicu je prošao 2 puta, prošli put i prvi (oba kući), i vidjelo se zadnji put koliko je bio ljut generalno na taj poraz, tako da mislim da će danas uzeti stvari u svoje ruke i da neće gledati previše prema saigračima, a samim tim bez njegovih 30 poena realno Fila nema šta da traži večeras
By Dejo
#167600 Luka Doncic 9,5 skokova vise 2,15 kvota 2 unita

Odbrana Dalasa na spoljnim pozicijama je odlicna,tako da ovi divljaci iz jute uzimaju mnogo teskih I nerezonskih suteva I promasuju naravno,Pauel odlicno gradi Gobera I omogucava Doncicu da pokupi dosta lakih skokova.Takodje,Bogdanovic koji je najbolji suter Jute u seriji povratkom Doncica ima dosta defanzivnih zadataka,manje ga je u napadu sto znaci vise cigli od Klarksona I drustva
By Dejo
#167601 Chris Paul 18,5 + @1,80 / 2 unita ✅✅

Covek za plej off,za vazne utakmice I za velika dela.Mislim da ce na njegovima krilima Finiks veceras pobediti I resiti seriju.Necu da palamudim mnogo znamo svi o njemu sve.
By Vranjinho98
#167616 J.Crowder 9,5 over 1,95 bet365 / 2 unita

Prosla dva puta me ispostovao zabio 10 i 11 poena, zadnju utakmicu 9 poena ostao u underu, ali sa smanjenom minutazom zbog problema sa faulima.
Veceras ga ponovno ocekujem na 30ak minuta uz 10ak suteva iz igre od toga 4-5 pokusaja za tri i mozda poneko bacanje. Uz neku pristojan postotak ide Jae veceras ponovno na 10+ poena nadam se.
By Rovinjez
#167619 Scottie Barnes over 7,5 rebs. (1,66) 2 unita

propustio je dvije utakmice radi ozljede a ovo sto je igrao je biljezio 11, 10 i 8 skokova, zadnju utakmicu igrao je 41 minutu sto je jasan pokazatelj da je ozljeda iza njega tako da ista minutaza ide i danas ako ne bude neki BO sto nebi trebalo biti

Jordan Clarkson under 2,5 ass. (1.76) 2 unita ✅✅

privatnik koji materi svojoj nebi lopte dao ako bas ne mora, u ovoj seriji prebacio jednom i to proslu tekmu u BO porazu, danas zadnja sansa za njih tako da je iluzorno ocekivati ista drugo nego napucavanje njega i mitchella kako je uostalom i bilo citave sezone