Europska košarka u svim oblicima. Sve lige, sva natjecanja
By RussellWestbrook
shinoda85 wrote:Planinic 14,5 ili Prkacin na 13,5? koga je bolje odigrat + od njih dvojice...

Ja cu opet prkacina na manju granicu kad mozzart izbaci, a sacekaj rovinjeza ili nekog drugog pa vidi
Rovinjez je igrao planinica prosli put i proslo je, mozda ga opet ponovi
Prkacin ima malo vecu minutazi, ali kad igra planinic onda stalno njemu spustaju, ima dobre i procente ide i na bacanja, mozda predju obojica, bitan im je mec
By Rovinjez
#146347 Ja cu danas preskočiti iako mi Mavra na 10,5 izgleda jebeno, Cibona ima te klince na bekovskim pozicijama i napast Ce on to sigurno, Planinić ne znam sta da kažem onaj onuaku zadnje vrijeme izgleda ko tesko raspad al aj ga znaj kako Ce danas odraditi, da je Zadru bitnije nego Ciboni uzeo bi mavru bez razmišljanja ovako preskačem, igraju oni opet u srijedu i praktički bi se sa po pobjedom spasili i jedni i drugi pa ako Cibona danas dobije onda mavru u srijedu definitivno uzeti
By jaxteller
#146646 Mornar-Cedevita Olimpija 2 @2.55 mozzart
Po rečima Mihaila Pavićevića biti ili ne biti utakmica za Mornar jer bi oni eventualnim porazom izgubili i teorijsku šansu sa top 4. Ipak mislim da će Cedevita ući ovde jako u meč jer njih čeka dvomeč sa Zvezdom, gde Zvezda sigurno neće ući opušteno pošto još nisu obezbedili 1. mesto, tako da je tu teško tražiti bodove. Njihova prava šansa po mom mišljenju je ova utakmica danas i poslednje kolo protiv Mege.