Najjača košarkaška liga na svijetu i naša specijalnost :mrgreen:
By yoldza
enemies wrote:Ako je za humanitarne svrhe i ako se ne mora svaki dan tipovati ( jer nemam svaki dan vremena toliko) prijavljujem se i ja

Pa ako igramo tipa 30 dana moras barem 20 dana da das tip mislim Sta imamo od tea koji daje 2 tipa mjesecno :)
By Darko1987
#146495 Ljudi šta vam je, šta se libite učestvovati, pa to vam je skoro isto kao ovo "najsigurniji tip" samo treba napisati par rečenica i to bi bilo to uz razliku gdje bi ovde išla i tabela o uspješnosti forumaša.

Možda nije loše da pravimo takmičenje na sedmičnom nivou, (week 1, week 2 winner), pa ako to bude išlo onda prvog maja starta liga za čitav mjesec...
By enemies
#146497 @darko kad si mislio da pocne to?
Ajmo onda se svi dogovorit da igramo ko god je malo aktivniji. Vjerujem da 10eura nikom nije puno da uplati pogotovo kad znas da ce tih 10eura nekom pomoci.
Eto sto se mene tice ja cu uplatiti pa onda tipovati kad mogu, potrudit cu se sto vise, ali naravno ovisi o poslu i slobodnom vremenu kojeg nekad imam na pretek, a nekada ne stignem otvorit forum
Tako da evo ipak se vracam u igru :lol: :lol:

ajmo i ostali dignut forum na jos vecu razinu. Zadnje dvije godine je bas slaba aktivnost bila nakon allstara, dok je ove godine po meni odlicno, pogotovo sad postavljanjem mikija za admina
By Darko1987
enemies wrote:
ajmo i ostali dignut forum na jos vecu razinu. Zadnje dvije godine je bas slaba aktivnost bila nakon allstara, dok je ove godine po meni odlicno, pogotovo sad postavljanjem mikija za admina

@enemies, baš to je cilj, da se aktivira ekipa, da se diskutuje, a i da se takmičimo što da ne?! Sutra bi ja krenuo odmah, probno takmicenje week 1...