Najjača košarkaška liga na svijetu i naša specijalnost :mrgreen:

Izaberi 3 najsigurnija

4
9%
10
23%
5
12%
6
14%
2
5%
5
12%
1
2%
2
5%
4
9%
4
9%
By RussellWestbrook
#152464 Ingles 6.5 asistencije over
Bilo bi ljepse da je 5.5 al nije jbg :lol:
Nema micela i konlija i sad je on glavni organizator igre, prosli put kad nije bilo ove dvojice protiv lejkersa je imao 14 asistencija i nije igrao gober a njih dvojica imaju odlicnu saradnju
Veceras vidim obrnutu situaciju u odnosu na proslu utakmicu, inglsa na bar 7 asistencija a klarksona na 3, mala je vjerovatnoca da ce divljak kao klarkson imati opet 8 asistencija :lol:
By RussellWestbrook
#152465 Payton 7.5 under xlivebet
Na zadnjih 6 utakmica nije prebacio 7.5, zadnje dvije utakmice igra 15min a i prethodne utakmice je igrao 17-18min, veceras se vraca i burks, rouz u odlicnoj formi tu je i kvikli na bekovskoj poziciji, ja ga ne vidim preko 7.5
By UcenikBGD
RussellWestbrook wrote:Payton 7.5 under xlivebet
Na zadnjih 6 utakmica nije prebacio 7.5, zadnje dvije utakmice igra 15min a i prethodne utakmice je igrao 17-18min, veceras se vraca i burks, rouz u odlicnoj formi tu je i kvikli na bekovskoj poziciji, ja ga ne vidim preko 7.5

To sto se vraca Alexa Burks je samo hendikep za Ruzu poene a ne za Pejtona,Pejton manje od ovoga dosada ne moze da igra 8 9 prvih minuta i posle u 3/4 7 8 minuta dok ne izadje,za to vreme on uzme svoju porciju i ako veze dva ili tri pogotka sa trojkom nekom,eto njega u plusu,ja bih ga preskocio veceras sa underom a trazio bih under na Rouza,ali ga nigde nemam u ponudi,jer Burks ce njemu direktno du uzme minute i suteve ili eventualno Redzi Buloku under13,5 bolje,prosli mec je dugo stajao na 12 poena i 5 licnih,ali se sacuvao i na kraju presao na 17. On mi je pre under nego Pejton
By UcenikBGD
#152469 Inace moj najsigurniji pik za veceras je Joel Embiid over 27,5 kvota 1,85 pinnbet kladionica.
Posle dve poenterski slabije partije zbog bo i manje minutaze sa 21 i 24 poena ocekujem da Kamerunac veceras opet odigra jednu MVP partiju i ako ne bude bas neki tezak bo,da izdominira sa 30+ partijom,mada i njegovih 28 29 poena nije lose za ovaj tip.
By Darko1987
#152481 Philadelphia 76ers 1Q 28,5 Over @1,86 WWin

Ja opet idem sa 76-ersima, Atlanta koja defanzivno ne može nikako parirati, Lou PG večeras koji itekako voli povući kontru, očekujem da akcije idu dosta brzo. Phila sa teškom artiljerijom, svi na raspolaganju, ja ih opet vidim 30+ prvu četrvtinu.

Edit:
Bogdan Bogdanovic (hamstring) ruled out Wednesday.
Brandon Goodwin (ankle) available to play Wednesday.

Goodwin ipak igra, bilo je upitno, ja sam gledao prošli meč, imao je povredu zgloba i bio sam ubijeđen da neće igrati, al' eto ipak je on starter što po meni ništa ne mijenja, morala bi Phila ovo nagaziti od starta... :geek:
By petko87
#152483 T. Haliburton over 6.5 asistencije 1.76 bet365
Kao i prethodnih 2 puta, Fox out. Decko razigrava lepo, nadam se da ce saigraci biti na nivou i veceras. Nema sta puno da se pametuje.
By Lillard #0
#152486 Aaron Gordon 11.5 over (vecina kladionica)

Utakmica predvidjena na veci broj poena,dobra kretnja bez lopte sto prati Dzoker i isporucuje mu fine porcije nerijetko i na ciste zicere,uzima dvocifren broj suteva i i uz polovican ucinak ja ga vidim preko ove granice