Najjača košarkaška liga na svijetu i naša specijalnost :mrgreen:
By UcenikBGD
#152578 Veceras Ucenik casti,posto sutra ide na malo duzi odmor pa je pitanje koliko ce se pisati na Forumu sa odmora.
Tip je 100% siguran i igrate ga na Ucenikovu odgovornost!!!
Josh Jackson over 17,5 kvota 1,85 pinnbet,meridijan kladionice.
Veceras u Detroitu nema Jeremije Grenta,Masona Plampija,Ellingtona,Kori Jozefa,Mekgrudera,Smth Jra i Josh ce imati pune ruke posla veceras protiv Dalasa,kome su upitni Doncic,Porzi i jos brdo drugih igraca,tako da ocekujem opustenu utakmicu u kojoj ce igrati Porzi a Luka nece,i brdo koseva bez nekih prenaglasenih odbrana.
Inace zadnjih 5 meceva kada Detroit odmara JeremiGrenta i kompaniju Josh Jackson je imao sldece ucinke
1.San Antonio 29poena 11/20 iz igre, 2/7trojke i 5/9 slobodna
2.Klevlend 16 poena 5/16 iz igre, 0/5 trojke i 6/7 slobodna,ispromasivao se ali opet 16 poena,over14,5 granica mu bila.
3.Oklahoma 29 poena 9/16 iz igre, 2/4 trojke i 9/10 slobodna
4.Klipersi 26 poena 10/18 iz igre, 2/6 trojke i 4/5 slobodna
5.Portland 21 poen 7/12 iz igre, 5/6 trojke i 2/4 slobodna.
Znaci granica koja mu je obicno 14,5 do 15,5 je sada dignuta na 17,5 ali obicno to ide u 20+ kad je tako,a njegovi brojevi kad ne igraju Jeremija i ostali koji odmaraju jer tankuju i otaljavaju sezonu do kraja su odlicni i za ovu 17,5 granicu.
Izveo je 35 slobodnih na ovih 5 utakmica, 7 po mecu,uzima po 6 trojki i ubacuje 2,2 prosecno, od 16 do 20 suteva uzima,jednostavno na ovaku utakmicu opustenu kaku ocekujem jedino da se povredi ili promasi 15 suteva pa da zajebe over.
Mislim da su ovo igraci i situacije koje treba da se uzmu kad se stavljaju vece pare.
Srecno ko isprati,ja sam zabiberio dosta na ovo.
By Pachulia
#152593 Jokic 28,5 - (Maxbet, Meridian, Merkur)

Jeste malo riskantno igrati njega minus pogotovu sto nema pola tima i sto je u borbi za MVP titulu, ali vuce me na minus na ovoj granici, pogotovo sto je u Betu na 25.
Svi znamo kako Toronto brani glavne igrace protivnickog tima, tako ce verovatno biti i veceras, pa ce udvajati konstantno Jokica, kome je veceras B2B mec, do sad ih je imao 10 ove sezone i 7 puta je ostajao ispod ove granice, jedan od tih sedam puta je bilo upravo i prosli put kad su igrali protiv Toronta, gde su doziveli debakl, a Jokic je postigao tad 20 poena, veoma malo suteva je imao, pa kontam da Toronto nece menjati taktiku jer se tad pokazala kao uspesna.
Srecno.
By Miki28
Pachulia wrote:Jokic 28,5 - (Maxbet, Meridian, Merkur)

Jeste malo riskantno igrati njega minus pogotovu sto nema pola tima i sto je u borbi za MVP titulu, ali vuce me na minus na ovoj granici, pogotovo sto je u Betu na 25.
Svi znamo kako Toronto brani glavne igrace protivnickog tima, tako ce verovatno biti i veceras, pa ce udvajati konstantno Jokica, kome je veceras B2B mec, do sad ih je imao 10 ove sezone i 7 puta je ostajao ispod ove granice, jedan od tih sedam puta je bilo upravo i prosli put kad su igrali protiv Toronta, gde su doziveli debakl, a Jokic je postigao tad 20 poena, veoma malo suteva je imao, pa kontam da Toronto nece menjati taktiku jer se tad pokazala kao uspesna.
Srecno.

Ja sam pikirao Jokica + asis na 9.5 granicu, 1.95 kvota u merkurxtipu bas iz ovih razloga sto si naveo za poene.
Jedino eto sto nema neke sutere pa mu dosta pasova ne zavrsi kao asistencina ali ocekujem da ce vcrs imati prostora za komb sa Gordonom, sinoc su dobro krenuli ali je Gordon imao dosta posla sa Zionom u odbrani.
Volio bih da je 8.5 granica ali na 9.5 me vuce kvota
By Miki28
#152596 Ricky Rubio 7.5 under ( merkurxtip )

Nelada veliko cudo od djeteta a danas diskutabilan starter u NBA ekipi. Sut kao i uvijek dosta problematican aspekt igre.
Minutaza u opadanju pa tako igra po 20 min max, uglavnom i ne udje u 4/4.
Uzme nekih 6-7 suteva, od toga 3-4suta za 3 a kako rekoh nije mu bas jaca strana sut. Ne vidim ga na 8+ poena ako i dalje bude imao minjtazu do 20 min a nema razloga da mijenjaju jer Minesota isprobava neke rruge opcije a ovaj dio sezone za non playoff ekipe je upravo za takve stvari.
Mislim da vrijedi rizika
By petko87
#152600 M. Porter jr 22.5 over 1.83 bet365
Prva/druga napadacka opcija u Denveru, dobra forma od povrede Murraya, ocekujem da veceras nastavi da “puni”. Znam da je B2B ali ne vidim nikakav problem u tome.
By Darko1987
#152606 Bobby Portis (MIL) 9,5 Over @1,83 Bet365

Ako Giannis bude out ovo je penal, a ako zaigra po meni opet ima vrijednost jer sa druge strane je Houston, ekipa koja trenutno služi za nabijanje statistike.

Giannis ima neku “povredu” članka, al’ mislim da je to samo razlog da ga odmore, a to će se desiti večeras ili sutra protiv Bulls-a, ja se iskreno nadam da će to biti večeras.

Ne temeljim pick na eventualnom izostanku Grka već isključivo na formu Bobby-a i defanzivu protivnika. Portis u aprilu je na prosjeku 12,4pts po meču i on na 14 tekmi u ovom mjesecu je samo 4 puta ostao jednocifren. Kada dobije 20+ minuta onda nema greške, 9/9 over na ovu granicu.

Kad uzmem u obzir u kakvim sastavu igra Houston i kako brane reket, očekujem da ovo Bucks-i riješe lagano gdje bi rezervisti trebali dobiti koji minut više. Bobby 20 min gotovo sigurno 10+pts, samo neka mizerna minutaža ga može koštati poenterskog učinka, protivnik nikako...
By Darko1987
#152607 Jeff Green (BRO) Reb 5,5 Over @1,74 Bet365

Ovde nemam šta puno pametovati, oba tima bez klasične petice, tako će vjerovatno biti čitav meč. Green kreće na pet, igra odlično zadnjih par tekmi, sigurno će imati večeras veliki minutažu, očekujem minimum 6 njegovih skokova u ovom meču.