Najjača košarkaška liga na svijetu i naša specijalnost :mrgreen:
By Darko1987
#153665 Realno oba tima defanzivno baš loše izgledaju, vrlo lako im metla sledi u Playoff-u ko god da prođe... :geek:

Yoldza, dobro Brissett ide, neću da ga ureknem, al’ odličan igrač, jedini koji grize u oba pravca...

Ja sam uzeo Brogdon over 20,5, baš su ga zakucali na obruču par puta al’ valjda će uvaljati još 7pts. Moguće da ih razvale čarobnjaci... :roll:
By yoldza
Darko1987 wrote:Realno oba tima defanzivno baš loše izgledaju, vrlo lako im metla sledi u Playoff-u ko god da prođe... :geek:

Yoldza, dobro Brissett ide, neću da ga ureknem, al’ odličan igrač, jedini koji grize u oba pravca...

Ja sam uzeo Brogdon over 20,5, baš su ga zakucali na obruču par puta al’ valjda će uvaljati još 7pts. Moguće da ih razvale čarobnjaci... :roll:

Ja nisam htio ovde da kontru bacam ljudima za beal ali imam dokaz da sam jutros jos kolehi poslao beal under 31.5 ne znam da li sam ovde napisao...a razlog je neka ljudi jkljice proslu utak i pre ove kad su se borili za mejsto direktno sa Charlotte...lik je povredjen vidi s da nije spreman 100% ali kako ce to znati ljudi kad ne gledaju utak
By Darko1987
#153668 Blow out, mogao se naslutiti ovaj scenario na poluvremenu, baš loše izgleda Indiana, sreća Brogdon uvalja 7pts... :roll: Možda Brissett odigra još koji minut... :geek:
By burke
yoldza wrote:Nema jedino ovih sto su predlagali Beal over :lol: :lol: kako ljudi ne gledaju utak a daju predloge to je strasno :lol: :lol: 8-)

Sta ti nije jasno???ja sam predlagao..covjek je zabio 25 koseva 3 min prije kraja trece cetvrtine..ne kuzim o kojem underu ti pricas???
Da je bila egal tekma zabio bi ladno preko 30..ili si ti predvidio BO..ne kenjaj i ne pametuj..pokrij se usima i teraj dalje..
Samo u trecoj je zabio 16 koseva!!!to radi ozlijedjen lik???Ne seri!!!
By yoldza
burke wrote:
yoldza wrote:Nema jedino ovih sto su predlagali Beal over :lol: :lol: kako ljudi ne gledaju utak a daju predloge to je strasno :lol: :lol: 8-)

Sta ti nije jasno???ja sam predlagao..covjek je zabio 25 koseva 3 min prije kraja trece cetvrtine..ne kuzim o kojem underu ti pricas???
Da je bila egal tekma zabio bi ladno preko 30..ili si ti predvidio BO..ne kenjaj i ne pametuj..pokrij se usima i teraj dalje..
Samo u trecoj je zabio 16 koseva!!!to radi ozlijedjen lik???Ne seri!!!

Pa dao je kad su se ovi raspali u 3/4

O kaj ja pricam upali proslu i pre te utak i pogledaj kako je odigrao beal i zasto...na ovu ind bez deff moze i bez ruke da da 100 poena...lik ima povredu hvata se za lijevu nogu stalno...i to ga bas nervira...