Najjača košarkaška liga na svijetu i naša specijalnost :mrgreen:
By UcenikBGD
treca smena wrote:Koja kladionica ili sajt imaju u regionu skokove i asistencije.
U Srb imaju Victory i MaxBet da znam.

Maksbet nema za nba za regularnu sezonu. Otkud ti to da ima? Imali su meridijan balkanbet oktagon ali maxbet nije imao
By yoldza
#153473 Hvala PJ sto postoji decko dolazi under kao sto sam rekao jos brat da ispoštuje ovih par utak do kraja sezone I vratio je sve sto je uzeo I jos 3x donio para...hvala ti nba hvala ti Pj... :D svako dobro I srecno
By RussellWestbrook
yoldza wrote:Hvala PJ sto postoji decko dolazi under kao sto sam rekao jos brat da ispoštuje ovih par utak do kraja sezone I vratio je sve sto je uzeo I jos 3x donio para...hvala ti nba hvala ti Pj... :D svako dobro I srecno

Izuzetno si naporan i smaras sa ovim nekim oprastanjima, svako dobro srecno i ostala sranja sto pises na svaku objavu

Dolazio 10 utakmica over sa 20+ poena i sad 4 undera i ti pametan i odjednom si u plusu, bravo majstore
Mora dolaziti under kad su se vratili monk i lopta, a ovu zadnju utakmicu igrao i bridzis

Imas znanje o nba najbolje na forumu, ali dzaba kad si bolestan covjdk, ubise te kompeksi sujeta i tvoj bolesni ego
Svako dobro i srecno :lol: :lol:
By yoldza
#153475 Gdje sam se oprostio tako se napise kad zavrsis sa postom ...

Nema oprstanja...koji 10 :lol: :lol: 8 I sad 4 za redom I ide jos 4 :) svako dobro I srecno...inace od tih 8 igrao sam ga 4 over bas zbog skrsene rotacije...ali kad je full sastavu decko je underas :D
By yoldza
RussellWestbrook wrote:Ja odigrao jos pi dzeja na 13.5 over i nurkica 12.5 over iz premiera

8 poena lagano :lol: :lol: :lol: moramo mu javiti da kad s epojavi na forumu da ga ja napsiem under zmirece daje koseve :lol: :lol: da nam daje 10% od ugovora...