Najjača košarkaška liga na svijetu i naša specijalnost :mrgreen:
By Darko1987
#154467 Jrue Holiday (MIL) 18,5 OVER @1,85 Maxbet

Jrue prvu tekmu baš agresivan, al’ je prilično promašivao 7/19 iz igre, čak i penali su bili 1/3, na kraju je završio sa 17pts.

Ja večeras očekujem da Milwaukee uzvrati udarac, Harden je out i to je veliki hendikep. U prvoj tekmi izuzev Grka i Lopez-a kod Bucks-a niko nije bio raspoložen, mislim da su odigrali najslabiju partiju u sezoni što se tiče šuta za 3 poena.

Gledajući prvu tekmu Jrue je dosta lako probijao i dolazio na obruč al’ nekoliko lopti mu je bukvalno izašlo iz koša. Trica je bila 2/7, od toga bar 4-5 su bile otvorene, vjerujem da će večeras biti na višem nivou i očekujem 20+ partiju.
By Darko1987
#154494 Michael Porter Jr (DEN) 20,5 UNDER @1,85 Maxbet

Ovo sam uzeo neovisno da l’ će Barton igrati jer gledajući prvu tekmu većinu poena je tražio sa distance, Bridges i Crowder mu itekako mogu parirati iz prodora i na postu, vjerujem da će Phoenix i večeras biti na defanzivnom nivou kao u prvoj tekmi.

Takođe očekujem da i MVP večeras preuzme mnogo više na sebe, u prvom meču ni jedno slobodno bacanje, moraće Joker zapeti baš ako misle bilo šta uraditi protiv odličnih Suns-a.

Ako Barton zaigra to po meni jos dodatno ide u prilog jer zna i Will opasno da forsira, al’ to je upitno, šanse su 50-50 i pitanje je ako zaigra koliko će ga držati u igri. Uglavnom pick najviše baziram na defanzivi protivnika, ovih 15pts koje je zabio u prvoj tekmi većina je bila preko ruke iz izuzetno teških pozicija, laganih poena protiv ovakvih Suns-a neće biti mnogo.
By Darko1987
#154507 Khris Middleton (MIL) Rebounds 6,5 OVER @1,95 Maxbet

Brooklyn razbio Milwaukee u oba meča, onaj prvi su Bucks-i uspijeli na kraju ublažiti poraz, al’ ova druga tekma, teško gaženje, bukvalno su ih deklasirali, vjerujem da će večeras ipak biti druga priča, prvenstveno defanzivno, moraju neke stvari mijenjati.

Po meni u prva 2 meča najveći problem za Milwaukee je Lopez, on je takva rupa defanzivno da to nije realno gdje jedan Jrue ispada smiješan. Irving i KD ga lagano uvuku u igru 2 na 2 gdje se napravi takam miss Match da je to komično za gledati, vjerujem da će večeras biti dosta small ball-a gdje bi Grk na pet na Middleton bi pokrivao 3 i 4.

Prvu tekmi Khris 13 skokova, ovu drugu gdje su ih uništili skupio 5 al’ tu treba uzeti u obzir da su zadnju četvrtinu gotovo komplet starteri bili na klupi.

Sigurno je da će tekma biti u izuzetno visokom ritmu sa brzim napadima, dosta small ball-a, vjerujem da u jednom egal meču Khris za 38-40 min može bez problema doći do minimum 7 skokova.
By Darko1987
#154533 Monte Morris (DEN) Assists 3,5 OVER @1,83 Bet365

2/17 je šut u prva dva meča imao Morris, po meni jedan od glavnih krivaca za poraze, vjerujem da će večeras ipak odigrati mnogo bolje posebno od njega očekujem da razigra ostatak tima.

U seriji protiv Portland-a Morris 6/6 preko ove granice kad su asistencije u pitanju, protiv Suns-a prvu tekmu 6 tačnih dodavanja a ovu zadnju stao na 3 asistencije.

Jokić ne može sam dobiti Phoenix, prosto ostatak tima mora da odigra najbolje što može da bi mogli nešto uraditi. Očekujem da Denver večeras odigra mnogo bilje na svom parketu a od Morris-a minimum 4 tačna dodavanja, vjerujem da u egal meču za 30-ak minuta mora probiti ovu granicu.
By Darko1987
#154534 Aaron Gordon (DEN) 11,5 OVER @1,95 Maxbet

Aaron u prvom meču uz Jokića najbolji igrač, za 29 min je ubacio 18pts, a ovu drugu tekmu su svi zakazali pa tako i on gdje je zabio samo 6pts uz šut 3/7.

U ova prva 2 meča trica 0/4, vjerujem da će večeras ubaciti sigurno nešto sa distance, uglavnom to budu otvorene pozicije. Najveću produktivnost očekujem na obruču, Jokić će sigurno pripremiti par zicera i to bi trebao uredno da pospremi.

U prva 2 meča sam primijetio da je Denver u par navrata iznudio preuzimanja gdje bi Booker uzeo Aaron-a i ovaj je u većini tih duela zabijao, uglavnom leđima na snagu, očekujem večeras par tih situacija.

Kao što sam rekao, Denver da bi dobio Phoenix moraju svi biti na nivou, vjerujem da će večeras u svojoj dvorani biti dosta agresivniji na oba kraja terena, Gordon bi za nekih 30-ak minuta trebao dobiti 10-12 lopti, uz pristojan procenat šuta trebao bi bar do 12pts.
By Darko1987
#154548 Monte Morris (DEN) Assists 3,5 OVER @1,80 Bet365

Ja opet idem sa Morris-om asistencije, prošlu tekmu iako nije imao ni jedno tačno dodavanje na poluvremenu (pripremio je sigurno 4-5 situacija za poentiranje a to što niko ništa nije mogao da pogodi je već neka druga stvar :roll: ) za 5-6 min u trećoj četvrtini skupio 4 Ass na kraju zavšio sa 5.

Bio je najbolji igrač Nuggets-a prošlu tekmu što se šuta tiče, vjerujem da će i večeras biti na istom nivou. Nadam se da će večeras ostatak tima početi pogađati nešto jer u suprotnom im je metla. Dobra saradnja sa jokerom, to će sigurno biti i večeras, još kad bi ovi okolo počeli nešto da pogađaju Monte lagano ide na 6-7 asistencija, ja vjerujem za 30-ak minuta 4 bi morao imati.
By Darko1987
#154622 Jeff Green (BRO) 13,5 UNDER @1,85 Mozzart

Jeff prošlu tekmu pokidao, pogodio je skoro sve što je šutnuo, trica 7/8, vjerujem da će večeras maksimalno obratiti pažnju na njega.

Milwaukee propustio veliku šansu prošlu tekmu, sami su krivi, toliku prednost prokockati, Harden defanzivu na 30% (nikako mi nije jasno zašto nisu njega više napadali), očekujem da se Game plan večeras promjeni gdje bi Giannis trebao više da brani KD-a, dok u napadu valjda su shvatili da Harden nije na 100% i igra jer je Irving out, da nije brada bi odmarao još ubijeđen sam u to.

Jeff prošlu tekmu čak 35 min, odigrao je gotovo savršen meč, vjerujem da večeras ipak ide ispod 30 minuta, u nekim intervalima brani Grka gdje bi mogao upasti u probleme sa faulovima jer Ante je dosta agresivniji na svom parketu. Siguran sam da će večeras Bucks-i mnogo više obratiti pažnju na Jeff-a jer je definitivno bio x faktor za Brooklyn u Game 5.
By Darko1987
#154624 Brook Lopez (MIL) Rebounds 6,5 OVER @1,95 Maxbet

Oba meča u ovoj seriji kod kuće Brook po 11 skokova, evidentno je da bolje igraju defanzivu kući, vjerujem da će i večeras zapeti maksimalno što se defanzive tiče, ako tako bude eto promašaja a i skokova.

Minutaža mu je prilično stabilna iako sam ja mišljenja da je on glavni krivac u prva 2 meča gdje ih je Brooklyn pregazio, al’ onda Game 3 i 4 je sasvim pristojno odradio defanzivno, u napadu ga nije bilo mnogo, dobro je štitio obruč i kao što rekoh pokupio je po 11 skokova.

Očekujem opet preko 30 minuta u igri, ako Milwaukee odigra defanzivno dobro ubjeđen sam da će Brook uhvatit najmanje 7 skokova.
By Darko1987
#154744 Devin Booker (PHO) 28,5 UNDER @1,85 Mozzart

CP3 se definitivno vraća večeras, željan igre a i bome osvete protiv svojih Clippers-a, vjerujem da gori od želje da zaigra u finalu, mislim da je ovo njegova tekma noćas te da Book neće mnogo forsirati.

Ludi pas Beverley ujeda kao da je pušten iz kaveza, najviše pick baziram na njemu, stvarno je uspio usporiti Book-a prošlu tekmu, još na sve to mu je i nos razbio, vjerujem da će večeras zapeti kao prije dva dana.

Devin će večeras igrati možda sa maskom jer ona povreda nosa nije izgledala baš dobro. Suns-i ove prve 2 tekme baš timski odigrali, lopta ide u napadu, večeras kad CP3 uzme loptu očekujem još bolji protok te ne treba očekivati da ce Book forsirati kao u prvoj tekmi gdje je uzeo 29 šuteva.