Europska košarka u svim oblicima. Sve lige, sva natjecanja
By Rovinjez
#154497 Wade Baldwin over 13,5 (1.85) SS

jucer napravio glupost i dobio drugu tehnicku gresku 7 i pol minuta prije kraja i ostavio ekipu na cjedilu, imao je tad 13 poena i sasvim sigurno bi prebacio, alba je povela 1-0 u seriji na 3 pobjeda i sa 0-2 bi se bilo tesko vratiti tako da je ovo vjerovatno kljucna utakmica za bavarce
By Teo
#154499 Labeyrie, Louis (8.5) over wwin

Igrao odlicno prva dva meca.Prvi mec u Madridu 11 poena a drugi mec u Valensiji 18 poena.Izgleda da mu lezi Real i da za njega nemaju resenje.U regularnom dijelu im je takodje ubacio cini mi se rekord karijere,ubacivsi 26 poena.Nadam se da ce nastaviti u tom ritmu.
By Teo
#154500 Fontecchio, Simone (15.5) under wwin

Malo su pretjerali sa granicom,jeste bio agresivan prvi mec i ubacio je 18 poena uz devet bacanja ali ipak mislim da je granica previsoka bar za dva poena,tako da mi ima vrijednost za under po ovoj granici.
By Teo
#154501 J.Gist 7,5 over Mozzart

Dvoumio sam se njega ili Rejnoldsa na 11,5 a ipak sam uzeo Gista.Prosli mec za 19 minuta 19 poena.Alba je bas tanka na centru posto im je povredjeno par visokih igraca pa ce i veceras Bajern vjerovatno pokusavati to da iskoristi uz nadam se Gistovih bar 8 poena.
By Nasir Jones
#154529 Estave, odds 46,29, stake 0,5/10
Virtus Bologna/+2,5/-Milano 2
Belinelli Marco (VBO) 14,5 koš. -
Shields Shavon (MIL) 14,5 koš. +
Barcelona-Canarias Tenerife/+10,5/ 1
Mirotić Nikola (BAR) 13,5 koš. +
Huertas Marcelinho (CAT) 13,5 koš. -