Europska košarka u svim oblicima. Sve lige, sva natjecanja
By UcenikBGD
RussellWestbrook wrote:
malsha9323 wrote:Potpisali smo Leday-a i Punter-a u 2 nepuna dana, izgleda da ce biti ekstremno interesantno pratiti (a samim tim i tipovati) EK i ABU u sezoni koja sledi. Ocekuje se dolazak Wannamaker-a i Micova u narednih nekoliko nedelja. Sa druge strane se rizikuje da se u slucaju neuspeha u naredne 2 godine, na slavni klub bukvalno stavi katanac na dugacak period. Zoc i uprava su izgleda odradili jednu "all-in" varijantu, videcemo kako ce to izgledati na kraju :D

Svi igraju za kikiriki :lol: :lol: :lol: a ovo i lici na zeljka, jer on vodi samo klubove koji mu obezbjede bar 10 miliona :lol: :lol: :lol:

Da, bas kao Partizan devedeset druge,sa Koprivicom Šilobadom i Stragarcem Stevanovićem !!!
By Nasir Jones
#155035 BET 365 TICKET:
BARCELONA -5,5PTS
bayern ima puno izostanka, mislim da ce danas biti samo 8igraca... barca duga klop, puno rotacije i više energije na kraju tekme, pa nevidim razloga za handicap win.

WILBEKIN UNDER 15,5PTS
igra protiv woltrersa, odlican u odbrani i dobro poznaje wilbekina.

REYNOLDS OVER 11,5PTS
odlican ofenzivni igrac, fali jim zizic pa ce imati višju minutazu. Protiv Kuzmica dobre brojke.

LAUVERGNE OVER 4,5REB
ima dobre brojke protiv gudaitisa (pts i reb), igrac dobar u skoku. Dobra granica, za 20+min bi trebao proci
By Beli#88
#155036 Ne znam da li uopšte neko čita ali eto napisaću sa svaki slučaj šta cu ja igrati danas
Milaknis 6.5. -
Živi od šuta za 3 poena verujem da će Mudiay i ostala pojačanja uzimati sve više šuteva, milaknisu je dovoljno 2 trojke
Na 5.5 ga ne bih stavljao na glavni tiket
Ponitka 6.5. -
Jednostavno ove sezone Zenit je napravio bas ozbiljnu ekipu, lojd Beron Miki, nepjer, kuzminskas frankap pojtres svi oni imaju prednost u napadu u odnosu na ponitku
Peri 10.5 -
U prvoj utakmici se videlo da je velika razlika igrati Aba ligu i Evro cup u odnosu na Evroligu, ispucavao se loše odigrao jako, loša utakmica je bila i Nedoviceva ali od njega očekujem da krene na bolje dok kod Perija ne vidim da može više od 7,8 poena pogotovo protiv Fenera
Od ostalih parova igracu
Henri. 8.5. -
Hayes. 6.5. -
Calojaro. 5-5. -
Volters. 8.5. -
Srećno svima :)
By Kosuro
#155039 Moj prvi upis, a često sam ovde kupio informacije, i sada kada sam se malo apgrejdovao aj da i ja nešto predložim.

Moji tipovi za danas su:
L.Sikma (Alba) - 11.5 Over
N.Meli ( Armani) - 10.5 Over
A.Shved (CSKA) - 13.5 Over
G.Yabusele (Real) - 11.5 Over

Albi fali danas dosta igrača, neki ne igraju sigurno a za neke će se odlučiti pred početak meča. Sikma im je glavni igrač trenutno i od njega se danas najviše očekuje.
N.Meli je najveće pojačanje Armanija ove godine i ova granica je mala za njega. Igraju protiv Baskonije koja je odigrala baš loše prethodni meč i na osnovu viđenog ne očekujem ni danas dobru partiju, plus im ne igra Baldwin.
Grigonis danas ne igra i Shved bi trebalo da dobije više minuta, plus je prošlu partiju promašio neke čiste šuteve i mislim da je ova granica za njega baš mala.
U Realu ne igraju Thimpkins i Randolf pa će Yabsele provesti dosta minuta na terenu, taman toliko da će imati dosta pokušaja. Prošlu utakmicu je odigrao odlično i trebalo bi lako da pređe ovu granicu.

Srećno svima
By Torrpedo
#155041 Ima netko danas nešto od aba lige?

Kako se vam zdi ovo?
2 pt manje granice

Davis Corey (MOR) 9,5 koš.
Vsota igralci - Končni
Tip:Več 1,80

Smailagič Alen (PAR) 10,5 koš.
Vsota igralci - Končni

Kamenjaš Kenan (STU) 9,5 koš.
Vsota igralci - Končni
By MTD
#155042 Ja danas ganjam Strahinju Micovica(MOR) 10.5 + uglavnom sve klad

Nema leba od onih Amera, deluju kao potpuni promasaji i morace Micovic da povuce. Vec je bio u Mornaru, zna sta se od njega ocekuje. Prethodne dve tekme stao na 10 i 9 poena uz los procenat suta. Mornar mora da se cupa protiv Borca koji prima dosta poena i idealna prilika za Micovica za jednu dobru poentersku utakmicu.