Najjača košarkaška liga na svijetu i naša specijalnost :mrgreen:
By petko87
Darko1987 wrote:
Jazavac wrote:Uparih koluma sa vucelom... Jebo me on, 1/4 iz igre I 2 licne...

Ja ga nisam uzeo single, al’ 2-3 narodnjaka jesam. Koliko odvratna tekma, neću to više ni da gledam…

Debilizam :x
By Darko1987
#157417 Jakob Poeltl (SAS) 12,5 under @1,80 Bet365

Nemam ovde šta mnogo pisati, već su ga neki pomenuli, jednostavno očekujem da ga Embiid pojede na oba kraja terena.
By Darko1987
#157419 Stephen Curry (GSW) 25,5 over @1,85 Mozzart

Klay je out što je jedan mali plus za ovaj pick, al’ ovo bi uzeo i da je igrao jer Stevica obožava da igra protiv Utah, nekako nemaju igrača u rosteru da bi ga branili. Curry malo lošija forma zadnjih nekoliko tekmi, malo je spustio nogu sa gasa, al’ večeras očekujem da se vrati u MVP mod.
By petko87
thethawaves wrote:Tyrese Maxey (PHI) assists OVER 4.5 @ 2.00 (MerkurXTip)

Po meni jako dobar value - Shake Milton i Seth Curry su out, primarni je ball handler i nema pravu zamenu (proslu je igrao 46 minuta). Odlican je na prvom koraku i dosta agresivan na prodoru, imace ovde prilike i za kick out za 3 poena i za alley oop, ako se Poeltl pogubi u odbrani (sto mu nije strano, narocito zato sto voli da pomogne na igracu koji ima loptu). Spursi kao protivnik su idealni, igrace se dosta brzo.

Bravo doktore!!!
By Darko1987
Darko1987 wrote:Stephen Curry (GSW) 25,5 over @1,85 Mozzart

Klay je out što je jedan mali plus za ovaj pick, al’ ovo bi uzeo i da je igrao jer Stevica obožava da igra protiv Utah, nekako nemaju igrača u rosteru da bi ga branili. Curry malo lošija forma zadnjih nekoliko tekmi, malo je spustio nogu sa gasa, al’ večeras očekujem da se vrati u MVP mod.

1/13 trica, od toga sigurno 2-3 je bio sam k’o na slobodnom bacanju?! Mislim da bi i Drummond od 13 jednu ubacio! Loša noć baš, Irving malo popravio stvari… :(