Najjača košarkaška liga na svijetu i naša specijalnost :mrgreen:
By Vranjinho98
#166816 Boston Celtics vs Brooklyn Netsi 2 2,40 bet365 2 unita

Ovaj tip igram vise na osjecaj.

Poslje nesretnog poraza u prvoj utakmici veceras ocekujem jos bolju utakmicu Netsa i pobjedu.
Ocekujem dosta bolju partiju od KD-a koji se nije bas proslavio u prvoj utakmici, mislim da ce Boston tesko ponovno odigrat onakvu obranu na Durant. Sa druge strane ocekujem i napaljenog Irvinga za kojeg Boston nije imao rjesenje u prvoj utakmici i ponovno odlicnu utakmicu za njega, tako da ako ovaj duo bude raspolozen a mislim da hoce Netsi idu na 1:1 po mom skromnom mišljenju.
By UcenikBGD
#166823 Andrej Dramond under 8.5 poena @1,86 bet365 (admiral @1.90) Unita 2 ✅✅

Andrej u plej ofu predzadnja rupa na svirali u petorci u napadu,a veceras moguce i zadnja. Plus minutaza mu je bedna, kad izadje polovinom 3/4 moze polako na tusiranje jer ga vise ne koriste. Jedino slucajno moze da probije ovu granicu veceras protiv Horforda koji ponovo igra kao nekada kad je bio all star i imao 40+ minutazu prosli mec,tako da Andrej ne moze da bude na terenu a da tu nije veliki Alfred
By JohnnyNoCash
#166826 Horford Double Double Da 1.76 / 2 Unita

Očekujem kao i prošli meč da big Al pokaže veteransku dominaciju te da profitira odsustvom Roberta Williamsa. Prošli meč je odigrao gotovo savršeno sa 20/15 učinkom, a večeras ipak očekujem malo možda lošiju partiju, ali minimalno double double od njega. Ono što mislim da će se desiti jeste da će Drummond opet presjediti većinu vremena, gotovo sigurno 4/4, te da će Netsi opet pokušati sa Claxtonom da igraju small ball petorku, a u tom slučaju Horford ima visinku prednost nad Claxtonom i sa njim na parketu, za manje od 30 minuta skupio je 11 skokova.

FVV 20.5+ 1.80 / 2 Unita

Toronto potpuno drugačije igra u Kanadi i vjerujem da bi trebali danas doći do prve pobjede u seriji unatoč izostanku Barnesa. Jednostavno ovo idem na osjećaj, mislim da je vrijeme da Freedie kao u šampionskoj godini Toronta povuče sa svojim odličnim partijama. Bez obzira što igra Trent, za njega je ova granica mizerna realno i večeras mi je od svih igrača Toronta najbliži over. Prošli meč je ispalio 16 trojki, večeras ne očekujem baš toliko, ali očekujem da uzme dosta šuteva. Prva dva susreta 18 i 20 poena, ima baš jake minute, možda najviše u ekipi, i očekujem ga na parketu 40 minuta minimalno jer u BO sumnjam, pa bi to trebalo biti dovoljno.
By Dejo
#166834 Kevin Durant assists 5,5 manje 1,95 kvota 2 unita ✅✅

Mislim da ce KD vise gledati na kos nego sto ce razigravati saigrace veceras. Veoma je vazno da Bruklin pobedi veceras i izjednaci u seriji. Nema saradnje sa Dramondom. Irving I Dragic ce preuzeti kreaciju na sebe, Durent ce uciniti sve da popravi utisak iz prve utakmice.