Najjača košarkaška liga na svijetu i naša specijalnost :mrgreen:
By Vranjinho98
#167516 G.Antetokounmpo 33,5 under 1,86 bet365 2 unita ✅✅

Veceras dvoboj Bucksa i Bullsa, Bucksi pred svojim navijacima traze pobjedu i prolaz i iducu rundu.

Iako su Bucksi ostali bez Middletona prilicno lagano su slavili u zadnje dvije utakmice sa velikom razlikom. Bullsi veceras bez Carusa Lavine također upitan tako da ocekujem novu laganu pobjedu za Buckse bez obzira sto ce Bullsi morat zapet i dat 120% od sebe jer im samo pobjeda igra veceras.
Giannis u ovoj serij ni jednom nije isao preko 33 poena tako da i veceras ga vidim u underu i mislim da nece imat potrebe previse forsirat i ic na neku 40ak poena partiju veceras.
Last edited by Vranjinho98 on 27 Apr 2022, 19:44, edited 1 time in total.
By toshiba86
#167532 Chicago-Milwoki AH -11 2 tečaj 1.71 alternativni ulog 2 unita ✅✅

Nama Lavina ni Carusa.Milwoki nema šta čekati nego pobijediti danas i to bez nekog napora mislim da im je to cilj jer Boston već odmara.3:1 nakon noćašnjeg susreta to bi moralo biti komotna pobjeda kod kuće.Inače Milwokiju fali Midleton i Hill koji je upitan mada i prošle 2 bili bez Midletona te je hendi prošao preko 25 razlike.
By Rovinjez
#167541 Draymond over 7,5 ass. (1.86) 2 unita

u ovoj seriji redom 9, 6, 10, 6 asista, ova druga njihova utakmica je jedna od rijetkih koju nisam gledao pa ne znam kako je ostao na 6 medutim ova zadnja je cudo bilo, sam curry je promasio bog zna koliko otvorenih suteva nakon tih urucenja tako da mogao je komotno na 10+ biti medutim nije islo a danas ocekujem popravak i da prebaci ovo
By yoldza
#167544 Metjus W. Under 6.5 1.83

Ja ne znam ni kako je u toj jednoj dao 11 jednostavno je tu da igra odbarnu na Demaru.. baca I ari ball nema ni akcija glavna potrošnja uz greek freek je Holiday(koji nije jos presao ast u ovoj seriji) 6,6,6,7, a granica of 8.5 do 7.5 znaci samo gleda kos I naravno Alen tu je I Portis...valjda nece biti neka promjena kao sinoc Mcgee koji dobi jedva 8 min I 4 lopte...
Srecno mi bilo
By malsha9323
#167559 Wiggins skokovi (5.5) OVER @ 1.86 2 units

Neke su najave da ce GSW veceras izaci sa startnom Curry, Poole, Klay, Wiggins, Green, sto ide u prilog ovom tipu, gde ce Dray od starta kidisati na Nikolu, a njegov cilj u skoku je generalno zagraditi ga, vise nego ici na isti, tu upada Wiggins koji brani malo perimetar malo korner, ali je vrlo aktivan na skoku, pa bi trebao pokupiti nekoliko defanzivnih na dobru minutazu koju ima, dosta napada i ofanzivni te se i tu moze ocekivati neka prilika za 2-3 max na losu komunikaciju Nuggetsa. Najvise se oslanjam na ne startovanje Looneya koji uvek uspe da mu ukrade neki i ne ocekujem da im se nesto spec preklapa minutaza veceras. 4/4 overa na ovu granicu u seriji do sada. Da dodam jos da je Gordon uhvatio da brani malog Poole-a pored zivih Steph-a i Klay-a na terenu, te ga isti dosta seta po perimetru, ili ti u prilog ovome drugi skakacki dominantan igrac DEN van reketa...
By viljasboas
#167570 Milwaukee - Chicago under 217.5 1.90 2 unita ✅✅

Demar DeRozan under 29.5 2 unita ✅✅

Proslu tekmu Milvoki je gadjao trojke 17/33 Grejson Alen i Jrue su imali odlicno vece, na kraju zavrsili sa 119 ubacenih, ali svakako mec ostao u underu jer je pokojni protivnik nagurao nekako 95. Chichago je jednom ubacio Milvokiju 114 kad i Derozan 41 koseva sto je jedini mec preko granice od 217.5, ostale tekme smesno 95, 81, 86, sto samo govori koliko su Bucksi defanzivno dominantni, a Bulsi napadacki staticni... Na sve ovo sudije pustaju tvrdju odbranu, sto mi se vrlo svidja, jer ce glavni fokus Milvokija biti da zatvore Derozana koliko je to moguce. Grk to odlicno radi kad tu nije Jrue, ovo je closing mec za Milvoki, Boston vec odmara i ocekujem pravu, sporu jaku plejof predstavu zelenih, jer ovde se oni sve pitaju, a svakako znaju odakle preti najvise opasnosti i sav njihov fokus da sam ja trener bi trebao da bude na broju 11 protivnicke ekipe. DeMar je jednom u 4 meca presao 29.5, ostalo je imao 18,11,23... Ostale pustiti jer su napadacki limitirani bez Lavina, Derozana okrnjiti i eto nekih laganih 110-100 za Buckse, ako ne i blowouta.

srecno :D
By Darko1987
#167572 Nikola Vučević (CHI Bulls) assists 3.5 under @1.80 bet365 / 2 units

LaVine i Caruso su večeras out što je po meni ogroman hendikep i u napadu (LaVine) i u defanzivi (Caruso) tako da očekujem jedno gaženje Bulls-a i kraj ove serije.

Vučko kao i ostali igrači se prilično muči u ovoj seriji, nema hemije u ekipi, previše individualnih riješenja i soliranja, Milwaukee ih je 3 tekme spustio ispod 100pts iako je tim prepun ofanzivnog potencijala.

Ne znam od kud ova granica, ni jedan meč u seriji nije imao 4 i više tačnih dodavanja?! Da li kladionce misle to što su LaVine i Caruso out da će Vučko imati više loptu kod sebe i više asistirati pa ova margina, nisam siguran koji je razlog, al’ neko moje mišljenje je da on nema baš puno opcija kome da doda i da će se mnogo više okrenuti šutevima nego li da dijeli loptu.

DeMar će biti dominantan ball handler, očekujem da će ga Bucks-i baš pritisnuti i on će biti primiđen često da gura loptu. Nikola će vrlo često biti meta gdje ja očekujem da većinu tih lopti šutne. Bice tu sigurno par situacija gdje će Vuč gurnuti extra pass al’ nema tu nekih šutera okolo, tako da prihvatam taj rizik.

Postoji mogućnost da upiše asistenciju iz uručenja, al’ ako Milwaukee odigra defanzivu kao u 3 od 4 meča ove serije, spuste Chicago ispod 100pts Nikola ostaje ispod ove margine.

Vjerujem i u blow out al’ to je faktor na koji se ne može toliko računati, ako ih nagaze od starta Vučko gubi minute, pada usage rate što svakako još više utiče na pick.
By Darko1987
#167575 Bobby Portis (MIL Bucks) double double @1.86 bet365 / 2 units ✅✅

Bobby ova 2 meča koja je bio starter odigrao fantastično, oba DD, vjerujem da će i večeras nastaviti u istom ritmu.

LaVine je out što po meni još više povecerava vrijednost za skokove jer je on definitvno najbolji šuter ove ekipe, cigletina će biti kao u priči. DeMar će biti pod posebnom prismotrom, Giannis i ekipa će da vrše pritisak Bobby bi trebao da kupi većinu tih promašaja. Očekujem da pokupi nešto i u napadu, nije mu to strano u svakom slučaju.

Poeni ne bi trebali biti problem, Chicago pušta na sve strane, Bobby ima domet sa distance, na postu takođe može da ostvari prednost, 10-12 šuteva, 4-5 trica, možda i po neki penal, 35-40% šuta će biti dovoljno za minimum 10pts.

Vidi se da je baš nabrijan na bivšu ekipu, prvu tekmu kada je krenuo sa klupe je imao DD. Publika ga obožava i vrlo često ga dodatno motivišu, ovo je prva tekma u seriji u kojoj će biti starter na domaćem terenu, očekujem da dominira u skoku i sa poenima.