Nogomet, tenis, hokej, rukomet itd.
By SergioRodriguez
#168225 18:45 Marguc 3.5 1.70 over PSK

Marguc se u prvom susretu vratio kao prvi izvodac penala i u toj situaciji je ovih 3.5 premalo i veliki value. Zabio je 5/5 sa 7m i nema razloga da danas ne bude ponovno prva opcija. Uz to Aalborg dosta prima sa krila, Strlek/Manaskov su dali 5 a Marguc jos 2 iz igre. 4 gola uz sedmerce stvarno nebi smio bit problem za slovenca
By Voltagedot
#168239 Odigrao jučer 2 triple, nisam stigao na ovu prvu utakmicu. Nije igrao Pallmarsson, priznalo mi Nahija i Simoneta za neki povratak blagi. Ovamo Dušebajev me digo a pogodio Karaleka i Nahija. Za danas možda Mensah, prošli put nije ispoštovao, fin mi se čini i Ngesan i Ekberg. Šta vi mislite?
By kokolo50
#168241 Nguesana sam igrao zadnji put 2.5 over kada me "počastio" šutem 2/8. Ali ako ga krene šut onda ide u over za 10-ak minuta. Inaće ovo mi je zanimljiva statistika. Nisam gledao tekmu,ali da li je istina da je Kiel imao samo 1!? promašaj iz igre,a PSG 3!? Pa zar Gerrard i Landin nisu bili na tekmi,ili su ulazili samo za penale? https://statistics.eurohandball.com/rep ... 1020105005 K tome je završilo 30-30. Iako igraju brzo,po meni je tu možda onda 60.5 under po 1.95 ok tip?